پویش فعالان اقتصادی بخش خصوصی برای عبور از بحران کرونا

ایراک به کمپین نفس پیوست

در این روزهای سخت که تمامی هموطنانمان از جمله همکاران درگیر بحران ویروس کرونا هستند، ما همه با هم در ایراک به کمپین نفس می پیوندیم تا در کنار هم از این روزهای دشوار عبور کنیم.

این سرزمین کهن، روزهای سخت بسیاری به خود دیده است ولی همواره استوار و ســر بلند از آن عبور کرده و نام با شکوه ایران را بر کوهی از فراز و نشیب های تاریخ جاودانه کرده است.

در این روزهای سخت که بیماری سلامت تک تک مردم کشورمان را تهدید می کند، و از سوی دیگر کسب وکارهای فراوانی که از این موضوع آسیب دیده اند، باعث می شود تا مسئولیت و نقش هر یک از ما پر رنگ تر و حساس تر از گذشته و سرنوشت ساز باشد.

کمپین نفس تلاش می کند تا با هم و در کنار هم از این روزهای پر اضطراب به سـلامت عبور کنیم. کمپین نفس، پویش فعالان اقتصــادی بخش خصوصی کشورمــان است که با همبستگی، برنامه ریزی و ارائه راهکارهای مشخص تلاش دارد تا بـر این تهدید بزرگ که سلامت و اقتصاد کشورمان را تهدید نموده چیره شویم.

کمپین نفس

پویش فعالان اقتصادی بخش خصوصی برای عبور از بحران کرونا

کمپین نفس اهداف زیر را به صورت هدفمند و منسجم دنبال می کند.

  • هم اندیشی در انواع فعالیت هایی که بخش خصوصی می تواند در مقابله با همه گیری ویروس کووید-19 انجام دهد
  • تدوین و انتشار دستورالعمل های لازم برای بنگاه های اقتصادی در مبارزه با بیماری
  • ساماندهی تشکل های بخش خصوصی در مقابله با بیماری و بسیج اعضای خود در این زمینه
  • گردآوری کمک های مالی برای تأمین کمبودهای لوازم و تجهیزات کلیدی در مقابله با بیماری و تهیه اقلام مربوطه
  • احصاء مشکلات بخش خصوصی، ناشی از این شرایط جدید در کشور و تلاش برای حل آنها با کمک اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کشور
  • تلاش و همکاری برای باز نگه داشته شدن مرزها بر تجارت خارجی کشور و کمک به استقرار تمهیدات بهداشتی و پروتکل های قرنطینه در مبادی صادراتی
  • طراحی و اجرای ابتکارات عملیاتی و نوآوری های راهبردی در مواجهه با بحران

مجموعه ایراک نیز در کنار تمامی فعالان اقتصادی بخش خصوصی کشور به کمپین نفس پیوسته و در این راه از تمامی ظرفیت های خود برای کمک به عزیزان همــوطن استفاده خواهد نمود.

به این مطلب امتیاز دهید : (تاکنون امتیازی ثبت نشده)
Loading...