مرکز ارتباط با مشتریان ایراک

راه اندازی مرکز ارتباط با مشتریان ایراک

شروع یک ارتباط موثر و پایدار …

با هدف پاسخگویی سریعتر به درخواست های مشتریان و معرفی محصولات و خدمات ایراک و همچنین ارتباط موثر و پایدار با شما، مرکز ارتباط با مشتریان ایراک در خدمت شماست.

از طریق این مرکز می توانید درخواست های خرید، مشاوره های فنی، همکاری های سازمانی و سایر سوالات و درخواست های خود را مطرح و پاسخ آن را در زمان کوتاهی دریافت نمایید.

در مرکز تماس ایراک به راهکارهای سازمانی مشتریان و تامین کنندگان ایراک دسترسی خواهید داشت. در این بخش علاوه بر آشنایی با محصولات و توانمندی های ایراک می توانید از مشاوره های فنی و بررسی های کارشناسی استفاده کنید و ایده یا طرح خود را از نظر امکان سنجی برای تولید آنالیز کنید.

‍‌‎‎‏‌

پشتیبانی فنی و پاسخگویی به درخواست ها:

در مرکز ارتباط با مشتریان ایران به هر سوالی از سوی شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.

همچنین می توانید با ثبت اطلاعات خود درخواست مشاوره فنی نمایید تا ما با شما تماس بگیریم.

‍‌‎‏‌

راهکارهای سازمانی خریداران ایراک:

ارتباط و تعامل دائمی با مشتریان در هر سطحی برای ایراک از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است. از این رو ما با اتخاذ شیوه های مختلف این بخش مهم را به عنوان جزئی از زنجیره تامین پایدار که اولویت اصلی ما در ایراک است ساماندهی نمودیم. مشتریان ایراک می توانند از روش های مختلف و البته سریع نسبت به ارائه درخواست خرید اقدام نمایند و از بررسی دقیق درخواست های خود و دریافت مناسبت ترین قیمت اطمینان خاطر داشته باشند.

مشتریان و خریداران سازمانی می توانند با ثبت سفارش خود از امکان بررسی و بهینه سازی محصولات مورد نظر خود استفاده کنند و محصولی مطابق با نیازهای فنی و کاربردی خود را به خط تولید هدایت کنند.

راهکارهای سازمانی تامین کنندگان:

تامین کنندگان ایراک با حساسیت و طی بررسی های فنی و بازرسی های دقیق انتخاب می شوند. ما تلاش می کنیم تا بهترین تامین کنندگان و با کیفیت ترین خدمات را جهت بهره مندی در مجموعه ایراک انتخاب کنیم.

ایراک جهت تامین نیازهای سازمانی خود در زمینه های مختلف از بین شرکت های مطرح و معتبر و بر اساس شیوه های اعتبار سنجی مجموعه های دارای صلاحیت را انتخاب می کند. به همین منظور لازم است متقاضیان عضویت در وندورلیست تامین کنندگان ابتدا نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نموده تا پس از آن کارشناسان بخش تامین منابع نسبت به ارزیابی های اولیه و شروع همکاری اقدام نمایند.

ایراک هاب:معرفی سرویس های آنلاین ایراک

یکی از عمده ترین مسئولیت های ما اطلاع رسانی و آگاهی سازی به جامعه صنعت است. باور داریم که با افزایش سطح دانش و دسترسی به اطلاعات تخصصی، صنایع می توان روند رشد خود را تسهیل کنند و از مخاطرات مسیر توسعه پیشگیری کنند.

ما با این نگرش در ایراک اقدام به راه اندازی پلتفرم های مختلف اطلاع رسانی و حمایتی نمودیم. مخاطبان هر یک از این سرویس ها بخش های مختلفی از صنعت را شامل می شود. از یک جوان در شروع مسیر کارآفرینی تا یک شرکت بزرگ و توسعه یافته می تواند از این امکانات بهره مند شود.

راه های تماس با ایراک:

به شیوه و سبک خودتان با ما در تماس باشید و از هر روشی که مایل هستید با ما ارتباط داشته باشید

این امکان برای شما فراهم است تا با استفاده از هر کانال ارتباطی با ایراک در تماس باشید

به این مطلب امتیاز دهید : (تاکنون امتیازی ثبت نشده)
Loading...