شرکت آلومینیوم ایراک


شرکت آلومینیوم ایراک یکی از معتبرترین و پیشرفته ترین کارخانجات تولید پروفیل و محصولات آلومینیومی در ایران است.
ما در ایراک متنوع ترین و با کیفیت ترین محصولات آلومینیومی را تولید می کنیم.
ایراک یک نام اصیل و قدیمی ایرانی و پارسی است،ایراک نام فلات مرکزی ایران است.در متون باستانی و قدیمی،از ایراک بعنوان نام قدیمی شهر اراک یاد شده است.
ایراک - eirak بعنوان یک برند و نشان تجاری بین المللی و ملی ثبت شده است.
خوشحالیم که در عرصه بین المللی نام ایراک در کنار نام ایران عزیزمان می درخشد.

درباره ما


کارخانجات تولید آلومینیوم ایراک افتخار دارد تا بعنوان یکی از معتبرترین تولیدکنندگان ملی در حوزه صنعت آلومینیوم ایران، توانسته است بخش اعظمی از نیازهای مشتریان خود را پاسخگو باشد.ایراک ارزش آفرینی برای مشتریان را سرلوحه فعالیت های خود قرارداده و با اتکا بر این اصل همواره در تلاش است تا با نیازسنجی در حوزه های مختلف ، پیشرو در ارائه محصولات وخدمات نوین وبا کیفیت باشد.
ما در ایراک با استفاده از کادری مجرب و متخصص و همچنین ماشین آلات و خطوط تولید پیشرفته، تولید انبوهی از محصولات و مقاطع مختلف را با استاندارد های روز دنیا انجام میدهیم.
تولید ملی و نوآوری در کیفیت، هنر دست متخصصان و صنعتگران متعهد ایراک است.

توانمندی ها


ما در ایراک زنجیره کاملی از تولید محصول اولیه تا تبدیل به محصولات مختلف را در اختیار داریم.کارخانجات ایراک شمش و بیلت آلومینیومی مورد نیاز را تولید و با استفاده از دستگاه های اکستروژن آلومینیوم به انواع مقاطع و محصولات آلومینیومی تبدیل می کند.
بهره گیری از خطوط تولید مکانیزه و اتوماتیک،فضای تولید مجزا و تفکیک شده و پرسنل مجرب و آموزش دیده توانمندی و انعطاف زیادی در تولید برای ما ایجاد می کند و این قدرت را به ما می دهد تا بتوانیم در زمینه تولید،محدودیت ها را از بین ببریم و محصولی مطابق نیاز صنایع مختلف تولیدکنیم.
در کنار تولید به اصول حفاظت از محیط زیست پایبندیم و همواره در مراحل تولید،اولویت اول ما حفظ محیط زیست است.
آنچه کیفیت محصولات تولیدی ایراک را متمایز می کند،نوآوری در تولید و ارتقاع دائمی کیفیت محصولاتمان است.
اعتقاد داریم کیفیت نه تنها حقی مسلم برای مشتری بلکه عامل اصلی در انتخاب ما توسظ مشتریان با تجربه است.

تاریخچه شرکت ایراک

 • سال 1382 تاسیس ایراک

  حدود 15 سال پیش مجموعه ای ایراک راه اندازی شد.آن روزها ایراک یک واحد کوچک تولیدی بود که اهداف اولیه مشخص و افق بلند مدتی در صنعت داشت.این مرحله از فعالیت، محصولات ما بیشتر در حوزه مقاطع ساختمانی بود.
 • سال 1386 توسعه زیر ساخت

  بعد از چهار سال از شروع فعالیت شرکت ایراک،زیر ساخت ها را توسعه دادیم،امکانات سخت افزاری را بروز و فضای تولید را بر اساس توانمندی های کسب شده گسترش دادیم.
 • سال 1390 گسترش فعالیت

  در این سال ما حوزه فعالیتمان را گسترده تر کردیم تا بتوانیم محصولات متنوع تری تولیدکنیم.در این مرحله ما در حوزه تولید شمش و بیلت آلومینیوم فعال شدیم و با ایجاد یک واحد تولیدی مستقل در حوزه محصولات اولیه آلومینیوم ورود پیدا کردیم.همچنین در حوزه پوشش دهی نیز،خطوط آنادایزینگ را راه اندازی کردیم.
 • سال 1394 توسعه شرکت

  بعد از چندین سال فعالیت و تلاش،تجربیات ارزنده ایی بدست آوردیم که جزو اصلی ترین دارائی های ما در ایراک بشمار میرود.تجربه ایی گرانبها که ثمره تلاش همه ای پرسنل و تلاشگران خستگی ناپذیر مجموعه ایراک است.در این سال ما واحدهای تولیدی را تفکیک کردیم و هر واحد در کارخانه ایی مجزا و در حوزه تخصصی فعال خود را ادامه داد.واحد تولید شمش آلومینیوم،واحد تولید مقاطع خاص صنعتی،واحد تولید مقاطع صنعتی و ساختمانی،واحد رنگ و آنادایز جزو این واحدهای تفکیک شده است
 • سال 1395 توسعه صادرات

  در این سال به بازارهای صادراتی دست یافتیم و توانستیم محصولات ایراک را به کشورهای منطقه و کشورهای حوزه CIS صادر کنیم.کیفیت بالای محصولات ایراک و تنوع تولیدات ما باعث شد تا کشورهای دیگر متقاضی محصولات ایراک باشند.
 • ادامه دارد...

  روند رشد و پیشرفت کارخانجات ایراک همچنان ادامه دارد و همواره توسعه کمی و کیفی محصولات، زیرساخت ها و خطوط تولید و توانمندی ها را با اتکا به تمامی پرسنل سخت کوش و دلسوز ایراک در دستور کار داریم...

محصولات ایراک را با این نشان های تجاری ثبت شده بشناسید