کارخانجات آلومینیوم ایراک


 

کارخانجات تولید آلومینیوم ایراک افتخار دارد تا بعنوان یکی از تولیدکنندگان ملی در حوزه صنعت آلومینیوم ایران، توانسته است بخشی از نیاز صنایع زیر ساختی در کشور به محصولات و مقاطع آلومینیومی را تولید و با بومی سازی بسیاری از محصولات در این کارخانه ،نیاز به واردات آنها را برطرف سازد.ایراک ارزش آفرینی برای مشتریان را سرلوحه فعالیت های خود قرارداده و با اتکا بر این اصل همواره در تلاش است تا با نیازسنجی در حوزه های مختلف ،پیشرو در ارائه محصولات نوین وبا کیفیت باشد..
توجه به این موضوع باعث شده است تا مجموعه ایراک تبدیل به یک صنعت پیشرو و دانش محور شود.ما تلاش می کنیم تا با انتقال دانش و تجربیات ارزشمند به دیگر صنایع،شرکای سازمانی،مشتریان و مخاطبین ایراک ،ضمینه ساز اعتلای صنعت کشور باشیم.
ما در ایراک با استفاده از کادری مجرب و متخصص و همچنین ماشین آلات و خطوط تولید پیشرفته، تولید انبوهی از محصولات و مقاطع مختلف آلومینیومی را با استاندارد های روز دنیا انجام میدهیم.اخذ گواهینامه ها و استانداردهای ملی و بین المللی مهر تاییدی بر توانمندی و کیفیت محصولات ایراک.

تولید ملی و نوآوری در کیفیت، هنر دست متخصصان و صنعتگران متعهد ایراک است.داستان تولید محصولات ایراک


خلق ایده های خاص

تنوع در تولید محصولات مختلف عمده مزیت مجموعه ایراک است.ما بدون هیچ محدودیتی، ایده های خاص شما را به محصولاتی کاربردی تبدیل می کنیم.شعار ما در ایراک "خلق ایده های خاص" بلندپروازی بر آسمان دانش است.آنجایی که دانش و تخصص سنگ بنای صنعتی استوار و متعالی می شود.
راهکاری که ما برای تولید محصولات ایراک اتخاذ کردیم، کنترل بیشتر و دقیق تری در زمینه تولید برای ما فراهم کرده است.ما با ایجاد زنجیره تامین موثر توانسته ایم از پروسه تولید مواد خام تا تولید مقاطع و محصولات را بررسی و مدیریت کنیم.
از اولین مراحل ابتدایی تا آخرین مراحل تکمیلی، مهندسین،متخصصین و کارگران زحمت کش و پر تلاشی در تولید محصولات ایراک دخیل هستند.
ما یک خانواده صنعتی هستیم که تلاش میکنیم تا با تولید محصولی ایرانی ،با کیفیت جهانی و با برند بین المللی ایراک تولید کنیم.

4896

نوع پروفیل و محصول مختلف تولیدی
10

حوزه صنعتی مصرف کننده محصولات ایراک
15

کشور مقصد صادراتی محصولات ایراک
1

رتبه اول کیفیت و نوآوری در محصولات

توانمندیکارشناسان ایراک کلیه مراحل طراحی،مهندسی،پیش تولید،تولید و کنترل های دقیق کیفی را انجام میدهند.

ما در ایراک کلیه بخش های طراحی ومهندسی،قالب سازی،اکسترود،ایجینگ،آبکاری،رنگ،پولیش و بسته بندی را انجام میدهیم.

کارگاه و سالن های مجزای تولید جهت افزایش بازدهی،حفظ ایمنی و بالا بردن سطح کنترل های کیفی

بیش از 300 نفر پرسنل متخصص و آموزش دیده

رعایت کلیه الزامات و اخذ استانداردهای ملی و بین المللی در تولید محصولات صنعتی


ماشین آلاتایراک با استفاده از چندین دستگاه پرس اکستروژن با ظرفیت های مختلف تا 3000 تن، توانایی اکسترود انواع بیلت های آلومینیومی از 7 تا 12 اینچ را دارد.

تولید مقاطع و پروفیل های آلومینیومی ازسری 1000 تا 7000 به طول 25 متر و قطر30 سانتیمتر

ما با بکارگیری جدیدترین شیوه های تولید و ماشین آلات پیشرفته، توانایی تولید انواع مقاطع سبک آلومینیومی تا مقاطع صنعتی را دارا می باشیم.


واحد ها- مجتمع ذوب DC

- مجتمع اکسترود

واحد قالب سازی
واحد اکستروژن
واحد ایجینگ
واحد آنودایز
واحدرنگ پودری ودکورال
واحد پولیش و براشینگ
واحد کنترل کیفی
واحد بسته بندی
آزمایشگاه سنجش

تاریخچه شرکت ایراک

 • سال 1382 تاسیس ایراک

  حدود 15 سال پیش مجموعه ای ایراک راه اندازی شد.آن روزها ایراک یک واحد کوچک تولیدی بود که اهداف اولیه مشخص و افق بلند مدتی در صنعت داشت.این مرحله از فعالیت، محصولات ما بیشتر در حوزه مقاطع ساختمانی بود.

 • سال 1386 توسعه زیر ساخت

  بعد از چهار سال از شروع فعالیت شرکت ایراک،زیر ساخت ها را توسعه دادیم،امکانات سخت افزاری را بروز و فضای تولید را بر اساس توانمندی های کسب شده گسترش دادیم.

 • سال 1390 گسترش فعالیت

  در این سال ما حوزه فعالیتمان را گسترده تر کردیم تا بتوانیم محصولات متنوع تری تولیدکنیم.در این مرحله ما در حوزه تولید شمش و بیلت آلومینیوم فعال شدیم و با ایجاد یک واحد تولیدی مستقل در حوزه محصولات اولیه آلومینیوم ورود پیدا کردیم.همچنین در حوزه پوشش دهی نیز،خطوط آنادایزینگ را راه اندازی کردیم.

 • سال 1394 توسعه شرکت

  بعد از چندین سال فعالیت و تلاش،تجربیات ارزنده ایی بدست آوردیم که جزو اصلی ترین دارائی های ما در ایراک بشمار میرود.تجربه ایی گرانبها که ثمره تلاش همه ای پرسنل و تلاشگران خستگی ناپذیر مجموعه ایراک است.در این سال ما واحدهای تولیدی را تفکیک کردیم و هر واحد در کارخانه ایی مجزا و در حوزه تخصصی فعال خود را ادامه داد.واحد تولید شمش آلومینیوم،واحد تولید مقاطع خاص صنعتی،واحد تولید مقاطع صنعتی و ساختمانی،واحد رنگ و آنادایز جزو این واحدهای تفکیک شده است

 • سال 1395 توسعه صادرات

  در این سال به بازارهای صادراتی دست یافتیم و توانستیم محصولات ایراک را به کشورهای منطقه و کشورهای حوزه CIS صادر کنیم.کیفیت بالای محصولات ایراک و تنوع تولیدات ما باعث شد تا کشورهای دیگر متقاضی محصولات ایراک باشند.

 • ادامه دارد...

  روند رشد و پیشرفت کارخانجات ایراک همچنان ادامه دارد و همواره توسعه کمی و کیفی محصولات، زیرساخت ها و خطوط تولید و توانمندی ها را با اتکا به تمامی پرسنل سخت کوش و دلسوز ایراک در دستور کار داریم...


محصولات ایراک را با این نشان های تجاری ثبت شده بشناسید

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن