کارخانجات آلومینیوم ایراک

کارخانجات تولید آلومینیوم ایراک افتخار دارد تا بعنوان یکی از تولیدکنندگان ملی در حوزه صنعت آلومینیوم ایران، توانسته است بخشی از نیاز صنایع زیر ساختی در کشور به محصولات و مقاطع آلومینیومی را تولید و با بومی سازی بسیاری از محصولات در این کارخانه ،نیاز به واردات آنها را برطرف سازد.ایراک ارزش آفرینی برای مشتریان را سرلوحه فعالیت های خود قرارداده و با اتکا بر این اصل همواره در تلاش است تا با نیازسنجی در حوزه های مختلف ،پیشرو در ارائه محصولات نوین وبا کیفیت باشد.

توجه به این موضوع باعث شده است تا مجموعه ایراک تبدیل به یک صنعت پیشرو و دانش محور شود.ما تلاش می کنیم تا با انتقال دانش و تجربیات ارزشمند به دیگر صنایع،شرکای سازمانی،مشتریان و مخاطبین ایراک ،زمینه ساز اعتلای صنعت کشور باشیم.

ما در ایراک با استفاده ازکادری مجرب ومتخصص وهمچنین ماشین آلات وخطوط تولید پیشرفته، ساخت انبوهی ازمحصولات ومقاطع آلومینیومی را با استانداردهای روز دنیا انجام میدهیم.حضور گسترده محصولات ایراک در بازارهای بین المللی وصادرات به کشورهای منطقه افتخاری است که به واسطه کیفیت ونوآوری درمحصولات تولیدی ایراک بدست آورده ایم.

 

تولید ملی و نوآوری در کیفیت، هنر دست متخصصان و صنعتگران متعهد ایراک است.


5000

نوع مقاطع متنوع آلومینیومی40

حوزه مصرف کننده محصولات ایراک


خلق ایده های خاص

تنوع در تولید محصولات مختلف عمده مزیت مجموعه ایراک است.ما بدون هیچ محدودیتی، ایده های خاص شما را به محصولاتی کاربردی تبدیل می کنیم.شعار ما در ایراک "خلق ایده های خاص" بلندپروازی بر آسمان دانش است.آنجایی که دانش و تخصص سنگ بنای صنعتی استوار و متعالی می شود.
راهکاری که ما برای تولید محصولات ایراک اتخاذ کردیم، کنترل بیشتر و دقیق تری در زمینه تولید برای ما فراهم کرده است.ما با ایجاد زنجیره تامین موثر توانسته ایم از پروسه تولید مواد خام تا تولید مقاطع و محصولات را بررسی و مدیریت کنیم.
از اولین مراحل ابتدایی تا آخرین مراحل تکمیلی، مهندسین،متخصصین و کارگران زحمت کش و پر تلاشی در تولید محصولات ایراک دخیل هستند.
ما یک خانواده صنعتی هستیم که تلاش میکنیم تا با تولید محصولی ایرانی ،با کیفیت جهانی و با برند بین المللی ایراک تولید کنیم.

 


توانمندی فنی ایراک

استفاده از ماشین آلات و خطوط تولید پیشرفته و مدرن لازمه تولید یک محصول با کیفیت و در سطح استاندارد جهانی است. کارشناسان مجرب ایراک با استفاده از خطوط کامل تولید از مرحله تولید مواد اولیه(بیلت) و آلیاژ سازی تا طراحی قالب، تولید اکسترود، انواع پوشش رنگ، کنترل کیفی، بسته بندی و لجستیک را مدیریت می کنند.

واحد ریخت بیلت آلیاژی
واحد عملیات حرارتی
واحد طراحی و ساخت قالب
واحد کنترل کیفی
واحد پرس اکستروژن
واحد رنگ و پوشش دهی
واحد برش و بسته بندی
واحد آزمایشگاه فنی
 محصولات تولیدی ایراک

هر محصول جدیدی اولین بار به صورت یک ایده منحصر به فردخلق شده است.ما در ایراک ایده های خاص شما را که میتواند محصول موفق فردا باشد، طراحی و تولید میکنیم. در ایراک با اتخاذ شیوه های نوین و راهکارهای مهندسی برای خلق یک محصول جدید،خاص و منحصر به فرد همراهتان خواهیم بود.

ما در ایراک طیف وسیعی از مقاطع و پروفیل های آلومینیومی را با آلیاژهای مختلف تولید می کنیم. محصولات تولیدی ایراک در صنایع و حوزه های مختلفی کاربرد دارد.

تولیدکننده انواع بیلت های آلیاژی
تولیدکننده پروفیل های آلومینیومی پیشرفته
تولیدکننده پروفیل های آلومینیومی صنعتی
تولیدکننده پروفیل های آلومینیومی اختصاصی
تولیدکننده پروفیل های آلومینیومی ساختمانی
و بسیاری از مقاطع و پروفیل های آلومینیومی با کاربردهای متنوع...

وجه تمایز ایراک


Untitled-2
1

زنجیره تامین پایدار

در ایراک کل زنجیره تامین از خرید مواد اولیه تا طراحی، تولید و توسعه محصول نهایی، انبارداری، لجستیک و تحویل محصول نهایی به مشتری را به دقت کنترل می کنیم.زنجیره تامین پایدار به مشتریان این اطمینان خاطر را می دهد که محصول نهایی از مواد اولیه تا محصول تولید شده ای نهایی از استانداردهای لازم برخوردار است.

Untitled-5
2

تولید مواد اولیه تا محصول نهایی

یکی از نقاط قوت مجموعه ایراک تولید مواد اولیه مورد نیاز(بیلت) توسط خود مجموعه است. مواد اولیه مورد نیاز جهت تولید پروفیل و مقاطع آلومینیومی در خود مجموعه ایراک تولید می شود. از این رو علاوه بر نظارت دقیق بر کیفیت مواد خام، متریال مورد نیاز بر اساس نوع درخواست مشتری همواره در دسترس خواهد بود.

Untitled-3
3

انجام کلیه مراحل از ایده تا محصول

با کمک کارشناسان ایراک این توانمندی را داریم که از زمان ایده پردازی وطراحی محصول تاتولید نهایی درکنار شما باشیم. ما می توانیم نقاط ضعف و قوت و همچنین عوامل موثر برتولید محصول مورد نیاز شما را آنالیز کنیم. ازیک نقشه بر روی یک صفحه کاغذ شروع می کنیم و در نهایت محصولی با مشخصات مورد نیاز شما تولید خواهیم کرد.

Untitled-4
4

مدیریت قیمت تمام شده

علاوه بر کیفیت که در رتبه اول اهمیت قرار دارد، قیمت تمام شده نیز از عوامل موثر بر تولید است. ما با اختصاصی سازی و مدیریت دقیق فرآیند ها و ارائه مشاوره های تخصصی به شما در کنترل و مدیریت قیمت تمام شده نهایی کمک می کنیم تا محصولی با کیفیت و قیمت مناسب با ویژگی های خاصی که مدنظر دارید تحویل بگیرید.