آلومینیوم پلاس+

یکی ازعمده ترین نگرانی های تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی، دسترسی فوری، دقیق، شفاف و بی واسطه به اطلاعات مهم و کاربردی است تا به پشتوانه آن بتوانند علاوه بر اتخاذ تصمیمات استراتژیک، نیاز های واحدهای تولیدی خود را نیز بر طرف سازند.

آلومینیوم پلاس یک پلتفرم آنلاین و هوشمند است که پاسخگوی این نیاز مهم است.

آلومینیوم پلاس با تحلیل دقیق بازار آلومینیوم به شما کمک می کند تا به حیاتی ترین و حرفه ای ترین اطلاعات و داده های مالی و تخصصی دسترسی داشته باشید و در لحظه تصمیمات درست و موثری اتخاذ کنید.

   آلومینیوم پلاس+


یکی ازعمده ترین نگرانی های تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی، دسترسی فوری، دقیق، شفاف و بی واسطه به اطلاعات مهم و کاربردی است تا به پشتوانه آن بتوانند علاوه بر اتخاذ تصمیمات استراتژیک، نیاز های واحدهای تولیدی خود را نیز بر طرف سازند.
آلومینیوم پلاس یک پلتفرم آنلاین و هوشمند است که پاسخگوی این نیاز مهم است.
آلومینیوم پلاس با تحلیل دقیق بازار آلومینیوم به شما کمک می کند تا به حیاتی ترین و حرفه ای ترین اطلاعات و داده های مالی و تخصصی دسترسی داشته باشید و در لحظه تصمیمات درست و موثری اتخاذ کنید.
   


بیش از تصورتان...

امکاناتی که برای اولین بار در اختیار شما قرار گرفته است

 • شفافیت اطلاعات و قیمت ها
 • دسترسی ساده و آسان به آرشیو اطلاعات
 • بدون نیاز به هیچگونه دانش فنی و مالی
 • دریافت قیمت و اطلاعات به تفکیک هر محصول
 • تحلیل شاخص های کلیدی هر محصول
 • تحلیل آمارها بر اساس قیمت،عرضه،تقاضا و ارزش معاملات
 • دریافت اطلاعیه های عرضه به صورت پیامک و ایمیل
 • و...

 • دستیار هوشمند و قابل اعتماد شما

  تصمیمات مهم را به پشتوانه آخرین و دقیق ترین آمار واطلاعات بگیرید

 • دسترسی به آمار و اطلاعات آلومینیوم در بورس ایران و بورس فلزات لندن
 • تحلیل رفتاری عرضه کننده های بورس
 • پیش بینی آینده قیمت ها و میزان عرضه ها در بورس
 • ارزیابی و تحلیل تمامی عوامل عرضه و تقاضای محصولات
 • مشاهده نمودارهای کاربردی بر اساس اجزای معاملات بورس
 • و...
 • قیمت ها را به "صورت لحظه ای و زنـــده" مشاهده کنید

   

  و با استفاده از "نمودارهای تحلیلی" بررسی و مقایسه کنید

  نمودار قیمت هفتگی شمش آلومینیوم 99.8% ایرالکو در بورس کالای ایران
  world
  قیمت جهانی و داخلی آلومینیوم
  graphic (1)
  بیش از 80 نمودار تحلیلی مختلف
  research
  بررسی جزئیات هر محصول
  income
  نمودار قیمت های محصول
  growth
  نمودار عرضه وتقاضا
  research (1)
  تحلیل شاخص های معاملاتی
  line-chart
  نمودار مقایسه قیمت پایه و معاملاتی
  pie-chart
  نمودار سهم هر محصول از عرضه
  data-table
  جدول جزئیات معاملات
  email
  اطلاع رسانی در قالب پیامک و ایمیل

  و انبوهی از امکانات و قابلیت های متنوع و کاربردی دیگر...

  پاسخ به سوالات متداول

  1آلومینیوم پلاس چیست؟

  کارخانجات تولید آلومینیوم ایراک یکی از تولیدکنندگان ملی در حوزه صنعت آلومینیوم ایران است. این مجموعه که بخشی از نیازهای زیرساختی کشور به مقاطع آلومینیوم را تامین می‌کند، با شناسایی نیاز به یک مرجع مطمئن درباره قیمت‌های به‌روز آلومینیوم، برای پیشرو بودن در صنعت آلومینیوم و ایجاد بستری برای شفافیت اطلاعات، سعی کرده نگاه ویژه‌ای به تکنولوژی داشته و یک پلتفرم منحصربه‌فرد برای آگاهی‌بخشی به تامین‌کنندگان و خریداران محصولات و پروفیل‌های آلومینیومی طراحی کند.

  تیم متخصصان ایراک با داشتن نگاهی متفاوت به این صنعت و تکیه بر تجارب و تخصص خود در حوزه آلومینیوم، استارتاپ آلومینیوم پلاس را طراحی و پیاده‌سازی کرده‌اند. آلومینیوم پلاس یک پلتفرم آنلاین و هوشمند برای آگاهی از آخرین قیمت‌های بازار آلومینیوم است. در این سرویس اطلاعات دست اول بورس در قالب یک پلتفرم ساده در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با این سرویس به حساس‌ترین و مهم‌ترین اطلاعات مالی و تخصصی دسترسی داشته و با اعتماد به داده‌های دقیق و به‌روز آن، برای تصمیم‌گیری‌های مالی خود آگاهانه پیش بروید.

  2آلومینیوم پلاس چه کاربردی دارد؟

  آلومینیوم یکی از پرمصرف‌ترین انواع فلزات محسوب می‌شود که در نیم‌قرن گذشته بیشترین کاربرد را در صنایع مختلف داشته است. قابلیت بازیافت، فراوانی، کیفیت و... همه‌وهمه دلایلی هستند که باعث افزایش کارایی این فلز در ابعاد مختلف زندگی شده‌اند. در حال حاضر آلومینیوم در زمینه‌های مختلفی به کار گرفته می‌شود، از ساخت یک قوطی کنسروساده یا لوازم خانگی گوناگون گرفته تا صنایعی مانند کشتیرانی، خودروسازی، ریلی و... . نقش پررنگ و به کارگیری گسترده این فلز باعث شده آلومینیوم اهمیت بسیار زیادی در زندگی روزمره خیلی از افراد داشته باشد.

  اهمیت دسترسی به اطلاعات مربوط به قیمت‌های خرید و فروش آلومینیوم در زندگی افرادی که کسب‌وکارشان به نحوی به آلومینیوم وابسته است، به مراتب بیشتر احساس می‌شود. مشاغلی که به عنوان ماده اولیه بازار کار خود به آلومینیوم نیاز دارند یا تامین‌کننده این فلز برای سایر صنایع هستند، بیش از هر صنعت دیگر باید درباره شرایط آلومینیوم در بازار آگاهی داشته باشند. چرا که بی‌شک شرایط عرضه آلومینیوم در بازار، نوسان قیمت آلومینیوم، تشخیص بهترین زمان خرید یا فروش، دغدغه تامین و... از مواردی هستند که روی کسب‌وکار این گروه از افراد تاثیر چشمگیری دارند. اگر شما هم از تامین‌کنندگان یا تولیدکنندگانی هستید که برای تداوم و بقای کار خود به آلومینیوم نیاز دارید، با آگاهی از این اطلاعات می‌توانید برای آینده کسب‌وکارتان تصمیمات بهتری گرفته و تا حد امکان از ضرر و زیان‌های مالی یا تصمیمات اشتباه جلوگیری کنید.

  با توجه به نقش پررنگ و کاربرد زیاد آلومینیوم برای بازارهای وابسته به این فلز، طبیعی است که چالش‌هایی مثل دسترسی سریع، دقیق، شفاف و بی‌واسطه به اطلاعات کلیدی درباره بازار آلومینیوم می‌تواند به شما تامین‌کنندگان و تولیدکنندگان صنایع وابسته به آلومینیوم کمک زیادی کند. اما چطور می‌توانید به قیمت‌ها، نمودارهای تحلیلی و اطلاعات مالی مربوط به آلومینیوم دست پیدا کنید؟ قطعا گشت‌وگذار روزانه در بازارهای جهانی، بررسی قیمت‌ها و صرف زمان برای تحلیل و درک اطلاعات مالی این بازار در طولانی مدت به فرایندی فرسایشی و سخت برای شما تبدیل می‌شود که در نهایت چیزی جز خستگی و سردرگمی بیشتر نخواهد داشت. بنابراین شما به یک سرویس به‌روز و دقیق نیاز دارید که چنین اطلاعاتی را به صورت جامع در اختیارتان قرار دهد. آلومینیوم پلاس به عنوان یک پلتفرم آنلاین و هوشمند می‌تواند اطلاعات مربوط به قیمت آلومینیوم را در اختیار شما قرار دهد. اگر می‌خواهید با این سرویس بیشتر آشنا شده و درباره آن بدانید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

  3پلتفرم هوشمند آلومینیوم پلاس چه اطلاعاتی به شما ارائه می‌کند؟

  آلومینیوم پلاس مجموعه‌ای از اطلاعات مالی در بازارهای جهانی است. برای دسترسی به این اطلاعات باید پس از ثبت‌نام و ساخت حساب کاربری وارد پنل خود شده و به بخش داشبورد مراجعه کنید. در این بخش اطلاعات بسیار زیاد و جامعی درباره قیمت‌های آلومینیوم در بازارهای مختلف وجود دارد. اگر بخواهیم این اطلاعات را به شکل ریزتری مطرح کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

   

  شاخص مالی آلومینیوم در بورس

  در آلومینیوم پلاس بخشی به شاخص مالی آلومینیوم در بورس اختصاص داده شده است. در این بخش می‌توانید به اطلاعات زیر دست پیدا کرده و تغییرات مربوط به ارزش کل معاملات بورس در بازه‌های زمانی مختلف را مشاهده کنید.

  1.        ارزش کل معاملات آلومینیوم در سال جاری تا امروز (ریال)

  2.        ارزش کل معاملات آلومینیوم در سی روز گذشته (ریال)

  3.        ارزش کل معاملات آلومینیوم در هفته جاری (ریال)

  4.        ارزش کل معاملات آلومینیوم در آخرین عرضه (ریال)

  این اطلاعات به شما کمک خواهد کرد نوسانات قیمت آلومینیوم را رصد کنید.

   

  شاخص عرضه آلومینیوم در بورس

  در این بخش به طور مشخص به محصولات آلومینیومی عرضه شده در بازار بورس پرداخته شده و اطلاعات زیر در اختیار شما قرار داده شده است.

  1.            آخرین تاریخ عرضه

  2.            آخرین محصول عرضه شده

  3.            بالاترین قیمت معاملاتی (ریال)

  4.            پایین ترین قیمت معاملاتی (ریال)

  5.            پرفروش ترین محصول هفته

  6.            بیشترین حجم معامله شده در یک هفته (تن)

  با نگاهی به اطلاعات این بخش می‌‌توانید متوجه شوید در هفته گذشته چه محصولی فروش بالاتری داشته و این موضوع می‌تواند به شما در خرید محصولات آلومینیوم موردنظرتان کمک کند.

   

  آخرین عرضه‌های صورت گرفته در بورس

  در این بخش می‌توانید آخرین محصولات آلومینیوم که به بورس عرضه شده‌اند را ببینید. محصولاتی مثل بیلت 70-6-63، شمش 1000p-99.8  و چندین محصول آلومینیومی دیگر که با کلیک روی هریک از آن‌ها اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

   

  آمار شرکت‌های عرضه‌کننده

  قسمت مربوط به اطلاعات شرکت‌های عرضه‌کننده نشان می‌دهد در هر بازه زمانی چه شرکت‌هایی محصولات آلومینیومی را به بازار عرضه کرده‌اند. شما می‌توانید در این بخش علاوه‌بر نام شرکت، میزان محصول عرضه شده را به دو شکل ارزش ریالی یا وزن مشاهده کنید. اطلاعات مربوط به شرکت‌های عرضه‌کننده در شش بازه زمانی هفتگی، ماهانه، سه ماهه، شش ماهه، سالیانه و بلند مدت ارائه شده است.

  در نظر داشته باشید اطلاعات هفتگی این بخش به رایگان قابل مشاهده و تحلیل است، اما برای دسترسی به اطلاعات و آمار شرکت‌های عرضه‌کننده در بازه‌های ماهانه، سه ماهه، شش ماهه، سالیانه و بلند مدت باید سرویس خود را ارتقا دهید.

   

  شاخص هفتگی کل معاملات آلومینیوم در بورس

  این قسمت شامل کلیه محصولات آلومینیومی عرضه شده در بورس کالا در بازه زمانی مشخص شده است. شما می‌توانید اطلاعات مختلفی درباره میزان کل عرضه و تقاضا، وزن کل معاملات، ارزش ریالی کل معاملات، تغییر مقدار کل آخرین عرضه، تغییر مقدار کل آخرین تقاضا و آخرین تناژ عرضه و تقاضا را در این بخش بررسی کنید.

  نکته جالب اینکه همه این موارد به شکل نمودارهای رنگی طراحی شده و با قرار دادن موس روی هر قسمت نمودار می‌توانید مقدار عرضه و تقاضا در تاریخ مشخص شده را با جزییات کامل ببینید.

   

  نمودار بورس فلزات لندن

  بخش نمودار لندن امکان دسترسی به اطلاعات بورس فلزات لندن را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید در بازه‌های زمانی ماهانه، سه ماهه، شش ماهه، سالیانه و بلند مدت به قیمت‌ها، تاریخ عرضه و آخرین قیمت معاملاتی دسترسی داشته باشید. با توجه به اینکه نمودار بورس فلزات لندن در بازه‌های زمانی طولانی جزییات بسیار زیادی دارد، تیم طراحان ایراک در این پلتفرم امکان بزرگ‌نمایی یا زوم کردن روی این نمودار در نظر گرفته‌اند.

  بنابراین شما می‌توانید به سادگی روی نمودار زوم کرده و اطلاعات را با جزییات کافی به دست آورید. همچنین امکان دانلود این اطلاعات در سه فرمت SVG، PNG و CSV فراهم شده تا در صورت نیاز بتوانید از این اطلاعات در هر جای دیگری استفاده کنید.

   

  نمودار شمش 99.8% و نمودار بیلت 6063-7

  با توجه به اینکه شمش 99.8%  و بیلت 6063-7 در صنایع مختلف کاربرد بسیار زیادی دارند، در طراحی پلتفرم هوشمند آلومینیوم پلاس برای نمودار قیمت نهایی، تناژ عرضه، ارزش ریالی معاملات، تاریخ عرضه، آخرین تناژ عرضه این محصولات به طور ویژه بخشی در نظر گرفته شده است. به این ترتیب افرادی که کسب‌وکارشان به نحوی به این بخش مربوط است، می‌توانند دسترسی سریع‌تری به این اطلاعات داشته باشند.

   

  محصولات آلومینیومی عرضه‌شده در بورس کالای ایران

  شما می‌توانید در این قسمت محصولات آلومینیومی عرضه‌شده در بورس ایران را با آخرین تاریخ عرضه هریک را مشاهده کنید. این فهرست جامع، همه محصولات آلومینیومی مانند:

  ·         شمش آلیاژ ASC12 آلومینیوم ایران (ایرالکو)

  ·         شمش 1000p-99.7 آلومینای ایران

  ·         شمش آلیاژ LM2

  ·         شمش آلیاژ 3/380 

  ·         شمش 1000P-99.8 آلومینای ایران

  ·         شمش 1000P-99.65 آلومینیوم المهدی

  ·         شمش 1000P-99.25 آلومینیوم المهدی

  ·         شمش آلیاژ A6005 آلومینیوم ایران (ایرالکو)

  ·         شمش آلیاژ AS5U3GR آلومینیوم ایران (ایرالکو)

  ·         شمش 50 پوندی 7/99 آلومینیوم ایران (ایرالکو)

  ·         شمش آلیاژ LM4 آلومینیوم ایران (ایرالکو)

  ·         شمش آلیاژ AS9U3GS آلومینیوم ایران (ایرالکو)

   

  و... در خود جای داده است. بنابراین اگر در کسب‌وکار خود با هریک از این محصولات سروکار دارید، به سادگی می‌توانید به اطلاعات مربوط به آن دست پیدا کنید.

  اسم محصولات آورده شده در این بخش همگی قابل کلیک هستند. شما می‌توانید با کلیک روی نام هریک از این محصولات به اطلاعات بی‌شماری درباره آن دست پیدا کنید. در این قسمت اطلاعاتی درباره نام تولیدکننده محصول موردنظر، تاریخ عرضه، آخرین قیمت معاملاتی، میزان عرضه، میزان تقاضا، مقدار نهایی معامله، میزان عرضه و تقاضا و قیمت پایه، قیمت نهایی به شما عرضه می‌شود. همچنین نمودارهای گرافیکی خوانا و کاملی درباره شاخص ارزش ریالی معاملات، سهم محصول از کل عرضه‌ها در بوس، شاخص قیمت نهایی معاملات، نمودار مقایسه‌ای محصول آلومینیومی و آمار معاملات در بازه‌های زمانی ماهانه، سه ماهه، شش ماهه، سالیانه و بلند مدت برای هر محصول وجود دارد.

   

  مقایسه میزان عرضه تقاضای شمش 99.8% ایرالکو در بورس کالای ایران

  یکی دیگر از محصولات آلومینیوم که در صنعت ایران جایگاه و اهمیت بالایی دارد، شمش 99.8% ایرالکو است. به دلیل اهمیتی که این کالا در بورس و بازار ایران دارد، در پلتفرم آنلاین آلومینیوم پلاس بخش ویژه‌ای به آن اختصاص داده شده است. مقایسه عرضه و تقاضای این کالا را می‌توانید در چند روز اخیر، ماهانه، سه ماهه، شش ماهه، سالیانه و بلند مدت بررسی کنید.

   

  آخرین اخبار بازار آلومینیوم

  آخرین بخش این پلتفرم به ارائه اخبار مربوط به بازار آلومینیوم اختصاص دارد. در این بخش می‌توانید با مطالعه جدیدترین اخبار از تحولات و تغییرات مطلع شده و درباره اخبار این صنعت به‌روز باشید.

  نکته دیگر از اطلاعاتی که این سرویس در اختیار شما قرار می‌دهد، پیامک مربوط به عرضه اولیه محصولات آلومینیومی است. این پیامک یک روز پیش از عرضه محصول در بورس برای شما ارسال خواهد شد. همچنین می‌توانید اعلان مربوط به آن را در بالاترین قسمت داشبورد حساب کاربری خود مشاهده کنید. در این پیامک اطلاعاتی مانند کارگزار، تاریخ عرضه، نام کالا، تولیدکننده، عرضه‌کننده، حجم کالای قابل عرضه، حداقل عرضه و قیمت پایه برای شما ارسال خواهد شد. بنابراین در صورتی که عرضه اولیه‌ای وجود نداشته باشد، اعلان مربوط به این موضوع را در داشبورد خود نخواهید دید.

  البته در نظر داشته باشید قیمت‌های درج شده در آلومینیوم پلاس، بر اساس قیمت پایه عرضه در بورس کالا بوده و قیمت نهایی همراه مالیات و عوارض و هزینه‌های جانبی خواهد بود. همچنین واحد قیمت در بورس‌های بین المللی دلار/تن و در بورس کالای ایران ریال/کیلوگرم است.

  4چه صنایعی به آلومینیوم وابسته هستند؟

  این روزها مصرف آلومینیوم در صنایع مختلف بیش از گذشته است. صنایعی که شاید نگاه اول نتوانید ارتباطی بین آن‌ها و آلومینیوم پیدا کنید، اما بدون وجود آلومینیوم فعالیت در آن‌ها ممکن نیست.

  صنایع نور و روشنایی یکی از حوزه‌هایی محسوب می‌شود که بیش از دیگر صنایع به آلومینیوم وابسته است. وزن کم و سبکی، مقاومت بالا، گستردگی اشکال، تنوع در تولید و زیبایی ظاهری مقاطع استفاده شده در سیستم‌های روشنایی باعث شده پروفیل‌های آلومینیوم در تولید بدنه، قالب چراغ‌های خطی، سیستم‌های الکترونیک و انواع خنک‌کننده‌ها مورد استفاده قرار بگیرند. به همین دلیل آلومینیوم یکی از مواد اولیه اصلی در این صنعت است.

  کشاورزی یکی از ارکان اصلی چرخه اقتصاد است که آلومینیوم در آن هم نقش پررنگی دارد. بعضی از تجهیزات و سازه‌های کشاورزی به طور مرتب در معرض عوامل جوی مانند باران، خاک و... یا عوامل فرسایشی مانند کود و سموم کشاورزی قرار دارند. این موضوع باعث کاهش عمر مفید تجهیزات و سازه‌های کشاورزی می‌شود، اما استفاده از پروفیل آلومینیوم در چنین محیط‌هایی به دوام و ماندگاری بیشتر تجهیزاتی مثل انواع پایپ‌ها، تجهیزات ثابت و متحرک کشاورزی، آبیاری تحت فشار و سازه‌های مدرن گلخانه کمک کرده و باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌شود.

  صنعت خودروسازی را می‌توان در گروه بزرگ‌ترین صنایع کشور به حساب آورد که بدون وجود آلومینیوم نمی‌توان به فعالیت آن ادامه داد. به لطف وزن سبک آلومینیوم با استفاده از آن در صنعت خودروسازی وزن نهایی خودروها کاهش پیدا کرده که در نتیجه میزان مصرف سوخت هم کمتر شده است. در حال حاضر برای خیلی از خودروها بدنه، سپرهای حرارتی و ضربه‌گیر خودرو، قاب صندلی، ضربه‌گیرهای کناری، کارتل روغن، سیستم پنیوماتیک و... همه‌وهمه از پروفیل‌های آلومینیومی ساخته شده‌اند.

  صنعت نفت و گاز یکی از سخت‌ترین محیط‌های کاری هم برای کارگران و هم برای ماشین‌آلات و تجهیزات این صنعت است. به همین دلیل استفاده از قطعات و تجهیزات در صنعت نفت و گاز از حساسیت بیشتری برخوردار است. مقاطع آلومینیومی با آلیاژهای خاص در قالب اتصالات، انواع پایپ‌ها و سازه‌های هندسی در صنایع پتروشیمی، پالایش و تجهیزات ساحلی، فراساحلی و سرچاهی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  از دیگر صنایعی که وابستگی زیادی به آلومینیوم دارد، صنعت هوا و فضاست. اجزای داخلی موتور، فضای داخلی بال، بدنه و دم، فضای داخلی کابین، سیستم کنترل چرخ‌ها و... ساخت همه‌وهمه این موارد به آلومینیوم وابسته هستند. آلومینیوم در صنایع ریلی و کشتی‌سازی هم کاربرد گسترده‌ای دارد. سبکی، مقاومت در برابر خوردگی و مونتاژ آسان باعث شده آلومینیوم در این صنایع هم حرف اول را بزند. استفاده از آلومینیوم در این صنایع باعث شده وزن نهایی قطارها و کشتی‌ها کم شده و استهلاک کمتری داشته باشند.

  آلومینیوم همچنین در ساختمان‌سازی، نمای ساختمان، پنجره‌های دوجداره، باتری‌های خورشیدی و... نقش غیرقابل حذفی دارد. در مجموع می‌توان گفت آلومینیوم، کاربردهای آن و نقش برجسته‌ای که در صنایع مختلف دارد، غیرقابل انکار است.

  5چگونه به خدمات آلومینیوم پلاس دسترسی داشته باشید؟

  تیم ایراک پلتفرم آلومینیوم پلاس را به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های کارخانجات ایراک معرفی کرده‌اند. بنابراین برای دسترسی به این پلتفرم شما باید به سایت ایراک به نشانی www.eirak.ir مراجعه کنید. پس از ورود به سایت، در نوار بالای آن وارد بخش آلومینیوم پلاس شوید.

  با ورود به آلومینیوم پلاس می‌توانید اطلاعات مالی، قیمت‌ها به‌روز آلومینیوم، نمودارهای نوسان قیمت این فلز و... را مشاهده کنید. البته اطلاعاتی که آلومینیوم پلاس در حالت کاربری عادی به شما ارائه می‌کند، محدود هستند. بنابراین اولین قدم برای دسترسی به دنیای امکانات و قابلیت‌های جامع، دقیق و مختلف پلتفرم آلومینیوم پلاس، ثبت‌نام در این سرویس است. از آنجا که بخشی از خدمات ارائه شده در این پلتفرم رایگان نیست، هنگام ثبت‌نام در آن، از شما اطلاعات مربوط به شماره تماس‌تان خواسته می‌شود تا تیم پشتیبانی آلومینیوم پلاس بتوانند پیامک‌های اطلاعیه، اعلان و تراکنش‌ها را برای شما ارسال کنند.

  البته برای ثبت‌نام در این سرویس به ارائه اطلاعات شخصی خاصی نیاز نیست، کافی است نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را وارد کنید. پس از آن باید کد احراز هویت ارسال شده به شماره همراه را در سیستم ثبت کنید تا ثبت‌نام شما تکمیل شوید.

  6آیا اطلاعات موجود در آلومینیوم پلاس به‌روز هستند؟

  به لطف تکنولوژی به کار گرفته شده در طراحی پلتفرم آنلاین آلومینیوم پلاس این سرویس نسبت به تغییرات قیمت و نوسانات بازار آلومینیوم همیشه به‌روز است. هر زمان که در بورس کالای ایران عرضه جدیدی در حوزه محصولات آلومینیومی وجود داشته باشد، کل اطلاعات موجود در این پلتفرم تغییر خواهند کرد.

  7با استفاده از اطلاعات ارائه شده در آلومینیوم پلاس، چه اقداماتی می‌توانید انجام دهید؟

  با نگاهی به دیتاها و اطلاعات آلومینیوم پلاس متوجه خواهید شد این داده‌ها می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های حساس درباره شرایط کاری چند هفته آینده به شما کمک کنند. اگر بخواهیم چند نمونه از اصلی‌ترین کاربردهای این پلتفرم را به شما بگوییم، موارد زیر را فهرست خواهیم کرد:

  1.        به لطف قیمت‌های به‌روز، لحظه‌ای و دقیق این پلتفرم شما می‌توانید از ارزش آلومینیوم در هر لحظه مطلع شوید. اطلاع از قیمت کنونی، بهای گذشته آلومینیوم و توجه به پیش‌بینی قیمت محصولات مختلف در آلومینیوم پلاس به شما تولیدکنندگان کمک خواهد کرد برای خرید و تامین این ماده اولیه در تولید محصولات خود بهترین زمان را در نظر بگیرید. در نتیجه احتمال ضرر و زیان مالی بسیار کمتر خواهد شد.

  2.      با دسترسی به قیمت هریک از محصولات و آلیاژهای آلومینیوم به صورت جداگانه، می‌توانید به طور دقیق از بهای آلیاژ موردنیاز خود مطلع باشید تا حین خرید و فروش روی قیمت‌ها تسلط کافی پیدا کنید.

  3.     به لطف آرشیو قیمت‌های آلومینیوم در این سرویس می‌توانید نمودار کاملی از سیر نوسان قیمت آلومینیوم در بازه‌های زمانی مختلف به دست آورید. در نتیجه می‌توانید قیمت حدودی آلومینیوم را طبق ریتم مشخصی تخمین بزنید.

  4.      اطلاعیه‌های پیامکی و ایمیل آلومینیوم پلاس شما را نسبت به قیمت‌ها همیشه به‌روز نگه خواهد داشت. بنابراین در لحظه تصمیم‌گیری می‌توانید طبق آخرین تغییرات و اخبار اقدام کنید.

  5.      شما می‌توانید برای هر محصول آلومینیومی عرضه شده نمودار قیمت و قیمت کل معاملات را مشاهده کنید و بررسی کنسد ارزش کل معاملات افت یا افزایش داده است؟ آیا قیمت ثابت بوده است؟ همین تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌ها می‌تواند به شما برای سنجش موجودی بازار، بودجه‌بندی و برنامه‌ریزی خرید یا فروش کمک کند.

  6.      در نهایت می‌توان گفت با در نظر گرفتن این اطلاعات و آمار می‌توانید در تصمیم‌گیری‌های مالی خود هوشمندانه‌تر پیش بروید.

  8تیم پشتیبانی آلومینیوم پلاس چه خدماتی برای شما دارد؟

  با ساخت حساب کاربری در پلتفرم آلومینیوم پلاس اطلاعات شما برای تیم پشتیبانی ارسال می‌شود. شما می‌توانید هر گونه سوال، مشکل یا نیاز به مشاوره، راهنمایی و... را با این تیم حرفه‌ای در میان بگذارید تا تعامل بهتری با پلتفرم داشته باشید.

  جالب است بدانید تیم پشتیبانی علاوه‌براینکه پاسخگوی همه دغدغه‌های شما درباره استفاده از سرویس آنلاین و هوشمند آلومینیوم پلاس هستند، این موارد را در پروفایل شما ثبت و بایگانی می‌کنند. به این ترتیب از شرایط و خط فکری شما آگاهی داشته و شناخت بهتری نسبت به خواسته‌ها، انتظارات و شرایط کاری شما پیدا خواهند کرد. بنابراین اگر سوالی دارید یا برای پیشبرد کار خود به مشاوره نیاز دارید، می‌توانید هفت روز هفته به صورت شبانه‌روز از طریق بخش پشتیبانی در صفحه کاربری خود، یک تیکت برای تیم پشتیبانی ارسال کنید. همچنین در بخش تماس با ما سایت ایراک شماره تماس تیم پشتیبانی ثبت شده تا در صورت نیاز بتوانید با آن‌ها تماس تلفنی داشته باشید یا از چت آنلاین برای طرح مشکل خود استفاده کنید.

  9آیا استفاده از خدمات آلومینیوم پلاس رایگان است؟

  این پلتفرم برای ارائه خدمات و اطلاعات به مخاطبان چند سطح مختلف دارد. با ثبت‌نام در آلومینیوم پلاس می‌توانید ساده‌ترین سطح و خدمات را از آلومینیوم پلاس بگیرید. این سطح دسترسی رایگان بوده و هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت. اما در صورتی که بخواهید از خدمات پیشرفته‌تر و تخصصی‌تر آلومینیوم پلاس بهره‌مند شوید، باید سرویس خود را ارتقا دهید. برای این کار چهار سطح مختلف به شما عرضه شده تا دستتان برای انتخاب سرویس دلخواه و مناسب با بودجه خودتان باز باشد.

   

   پکیج نقره‌ای (یک ماهه)

  این سطح دسترسی که ارزان‌ترین سرویس آلومینیوم پلاس است، بازه‌ای یک ماهه داشته و امکانات حداقلی را در اختیار شما قرار می‌دهد. در این سطح دسترسی می‌توانید به مدت یک ماه از اطلاعات عرضه و مالی ارائه شده در آلومینیوم پلاس استفاده کنید. در پکیج نقره‌ای همچنین شما عضو خبرنامه خواهید بود و مطالب سایت به ایمیل شما ارسال می‌شود.

  • ·         دسترسی به اطلاعات و نمودارهای هفتگی و ماهانه (دسترسی به داشبورد اصلی و صفحه محصولات)

  • ·         ارسال اطلاعیه‌های عرضه به صورت پیامک و ایمیل

  • ·         ارسال خبرنامه مطالب سایت

  • ·         پشتیبانی رایگان

   

   پکیج طلایی (سه ماهه)

  تفاوت این سطح دسترسی با سرویس نقره‌ای تنها در بازه زمانی آن است. در پکیج طلایی همان خدمات و امکاناتی که در سرویس نقره‌ای وجود دارد، به مدت سه ماه به شما ارائه خواهد شد.

  • ·         دسترسی به اطلاعات و نمودارهای سه ماهه (دسترسی به داشبورد اصلی و صفحه محصولات)

  • ·         ارسال اطلاعیه‌های عرضه به صورت پیامک و ایمیل

  • ·         ارسال خبرنامه مطالب سایت

  • ·         پشتیبانی رایگان

   

   پکیج الماسی (شش ماهه)

  سومین سطح سرویس‌های آلومینیوم پلاس، پکیج الماسی آن است. این سرویس ضمن داشتن قابلیت‌ها و امکاناتی که در سرویس‌های قبلی وجود دارد، خلاصه معاملات و اخبار ویژه مثل خبرهای اختصاصی صنعت آلومینیوم در سطح جهان را به صورت پیامک و ایمیل برای شما ارسال خواهد کرد. همچنین این سرویس بازه شش ماهه دارد.

  • ·         دسترسی به اطلاعات و نمودارهای شش ماهه (دسترسی به داشبورد اصلی و صفحه محصولات)

  • ·         ارسال اطلاعیه‌های عرضه به صورت پیامک و ایمیل

  • ·         ارسال خبرنامه مطالب سایت

  • ·         ارسال خلاصه معاملات به صورت پیامک و ایمیل

  • ·         ارسال خبرنامه اخبار ویژه (خبرهای اختصاصی صنعت آلومینیوم جهان)

  • ·         پشتیبانی رایگان

   

  پکیج ویژه (یک ساله)

  ویژه‌ترین سرویس آلومینیوم پلاس، پکیج یک ساله آن است. در این سرویس هم قابلیت‌ها و امکانات سرویس‌های نقره‌ای، طلایی و الماسی را دریافت خواهید کرد و هم امکاناتی مانند دسترسی به داشبورد اصلی و صفحه محصولات برایتان در دسترس خواهد بود.

  • ·         دسترسی به اطلاعات و نمودارهای سالانه و بلندمدت (از اولین تاریخ عرضه در بورس تا امروز)

  • ·         ارسال اطلاعیه های عرضه به صورت پیامک و ایمیل

  • ·         ارسال خبرنامه مطالب سایت

  • ·         ارسال خلاصه معاملات به صورت پیامک و ایمیل

  • ·         ارسال خبرنامه اخبار ویژه (خبرهای اختصاصی صنعت آلومینیوم جهان)

  • ·         دسترسی به داشبورد اصلی و صفحه محصولات

  • ·         پشتیبانی رایگان

   

  در نظر داشته باشید همه سرویس‌های آلومینیوم پلاس پشتیبانی رایگان دارند.

  اگر شما هم از تامین‌کنندگان آلومینیوم برای صنعت خاصی هستید یا مواد اولیه تولیدات صنایع شما آلومینیوم است، پیشنهاد می‌کنیم سری به سایت ایراک زده و از نوار منوی بالای سایت، وارد آلومینیوم پلاس شوید. با نگاهی به امکانات و قابلیت‌های این سرویس متوجه خواهید شد این پلتفرم چقدر برای مدیریت مالی و تامین محصول به شما کمک خواهد کرد.

  محتوای این سایت شامل کپی رایت می باشد و کپی ممنوع می باشد!

  نمایش

  رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

  نمایش

  رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید.
  رمز عبور جدید به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد.

  بازگشت به فرم ورود

  بستن