تولیدکننده پروفیل و مقاطع آلومینیومی درب های اتوماتیک

درب های کرکره ای صنعتی

تولیدکننده پروفیل و مقاطع آلومینیومی درب های اتوماتیک

درب های کرکره ای تجاری

تولیدکننده پروفیل و مقاطع آلومینیومی درب های اتوماتیک

درب های کرکره ای پارکینگی

تولیدکننده پروفیل و مقاطع آلومینیومی درب های اتوماتیک

محافظ کرکره ای پنجره

طراحی اختصاصی

علاوه بر تولید محصولات مختلف این توانمنــــدی را داریم تا بر اساس نیازهای شما محصولات اختصاصی را تولید کنیم.این انعطاف پذیری در تولید باعث از بین رفتن محدودیت ها در زمینه طراحی و تولید صنعتی خواهد بود تا به حداکثر کارائی ممکن دست یابیم.

صادرات

محصـــولات تولیــــدی ایراک علاوه بر پاسخگویی به نیازهای داخلی و کسب رضایت مشتریان ایرانی به کشور های همسایه و کشورهای آسیای میانه نیز صادر میشود.وروود محصولات ایراک به بازارهای جهانی نشان از توانمندی و تخصص کارگران و صنعتگران متعهد ایرانی دارد.

پوشش سراسری

درهرکجای ایران پهناور که باشید می توانید محصولات ایراک را خریداری کنید.ما محدودیتی در ارسال و تحویل به مشتریانمان نداریم.با تحت پوشش قراردادن کل کشورو ایجاد زنجیره تامین توانسته ایم محصولات ایراک به دورترین نقاط کشورعزیزمان ارسال کنیم.

استاندارد

اخذ استاندارد های مختلف و اجرای الزامات بین المللی در مجموعه ایراک و تعهد به انجام این امور تنها ضامن حفظ کیفیت محصولات ایراک است.لذا با تلاش های مستمر در طول مدت فعالیت توانسته ایم استانداردهای مانندISO9001،ISO14001،ISO10004 و گواهینامه های متعدد کیفی را اخذ کنیم.

کیفیت برتر

استفاده از ماشین آلات پیشرفته و کارآمد و همچنین خطوط تولید اتوماتیک، نیروی انسانی متخصص و بهره مند از دانش روز باعث شده است تا تلاش ما در زمنیه تولیدمحصولات باکیفیت به نتیجه برسد تا با افتخار از کیفیت محصولات ایراک بعنوان یکی از نقاط قوت این مجموعه سخن بگوییم.

مشتریان

ایجاد یک همکاری بلند مدت و دو سویه با مشتریانمان نشان از رضایت و اعتماد آنها به برند ایراک دارد.مشتریان ما به عنوان شرکـــای معتمد و مورد قبول ما محسوب می شوند که با حمایت همیشگی از مجموعه ای تولیدی ایراک ما را در راه رسیدن به اهداف مشترکمان یاری می کنند.

قیمت مناسب

افزایش کیفیت همیشه موجب افزایش قیمت خواهد بود.ولی ما باکنترل دقیق هزینه ها وتولید انبوه توانسته ایم محصولات ایراک را با قیمتی رقابتی وارد بازارهای هدف کنیم.لذا شما محصولات ایراک را با کیفیت جهانی و قیمتی مناسب و منطقی خریداری می کنید.

تضمین کیفیت

علاوه بر تمامی مواردی که در کلیه مراحل پیش تولید و تولید محصولات لحاظ می شود ممکن است بازهم نتیجه مطلوب حاصل نشود.ما با کنترل های منظم QC و بازرسی های دقیق در تمامی مراحل تولید کیفیت محصول نهایی را تضمین می کنیم تا شما از صحت عملکرد آن اطمینان حاصل کنید.
parallax background

کیفیت بی رقیب پروفیل های ایراک را مشتریانمان می شناسند

کلیه تیغه های مربوط به درب های کرکره ایی ایراک با بهترین نوع آلیاژ تولیدی شرکت ایرالکو و تحت استاندارد 6063 تولید می شوند
رنگ آمیزی درب های کرکره ایی ایراک در خطوط اتوماتیک و با بهترین نوع رنگ های پودری الکترواستاتیک صورت می پذیرد
020
030

محتوای این سایت شامل کپی رایت می باشد و کپی ممنوع می باشد!

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن