مرکز ارتباط با مشتریان ایراک


شروع یک ارتباط موثر و پایدار ...


با هدف پاسخگویی سریعتر به درخواست های مشتریان و معرفی محصولات و خدمات ایراک و همچنین ارتباط موثر و پایدار با شما، مرکز ارتباط با مشتریان ایراک در خدمت شماست.

اگر به تازگی به جمع مشتریان ایراک پیوسته اید و قصد طراحی و تولید محصول جدیدی را دارید، از بخش راهکارهای سازمانی مشتریان می توانید با شیوه های ثبت سفارش آشنا شوید.

اگر یک تامین کننده تجهیزات صنعتی هستید، از بخش راهکارهای سازمانی تامین کنندگان می توانید با نحوه همکاری با ما مطلع شوید.

همچنین اگر پرسشی در خصوص هر یک از محصولات یا خدمات دارید، یا مایل هستید اطلاعات فنی و تخصصی بیشتری کسب کنید، می توانید با تکمیل فرم درخواست تماس و ثبت مشخصات خود منتظر تماس همکاران ما باشید.

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟با شما تماس می گیریم...
  برند ایراک

  کارخانجات تولید آلومینیوم ایراک افتخار دارد تا بعنوان یکی از تولیدکنندگان ملی در حوزه صنعت آلومینیوم ایران، توانسته است بخشی از نیاز صنایع زیر ساختی در کشور به محصولات و مقاطع آلومینیومی را تولید و با بومی سازی بسیاری از محصولات در این کارخانه ،نیاز به واردات آنها را برطرف سازد.

  ایراک ارزش آفرینی برای مشتریان را سرلوحه فعالیت های خود قرارداده و با اتکا بر این اصل همواره در تلاش است تا با نیازسنجی در حوزه های مختلف ،پیشرو در ارائه محصولات نوین وبا کیفیت باشد.

  توجه به این موضوع باعث شده است تا مجموعه ایراک تبدیل به یک صنعت پیشرو و دانش محور شود.

  ما تلاش می کنیم تا با انتقال دانش و تجربیات ارزشمند به دیگر صنایع،شرکای سازمانی،مشتریان و مخاطبین ایراک ،زمینه ساز اعتلای صنعت کشور باشیم.

  خلق ایده های خاص

  تنوع در تولید محصولات مختلف عمده مزیت مجموعه ایراک است.ما بدون هیچ محدودیتی، ایده های خاص شما را به محصولاتی کاربردی تبدیل می کنیم.شعار ما در ایراک "خلق ایده های خاص" بلندپروازی بر آسمان دانش است.آنجایی که دانش و تخصص سنگ بنای صنعتی استوار و متعالی می شود. راهکاری که ما برای تولید محصولات ایراک اتخاذ کردیم، کنترل بیشتر و دقیق تری در زمینه تولید برای ما فراهم کرده است.ما با ایجاد زنجیره تامین موثر توانسته ایم از پروسه تولید مواد خام تا تولید مقاطع و محصولات را بررسی و مدیریت کنیم. از اولین مراحل ابتدایی تا آخرین مراحل تکمیلی، مهندسین،متخصصین و کارگران زحمت کش و پر تلاشی در تولید محصولات ایراک دخیل هستند. ما یک خانواده صنعتی هستیم که تلاش میکنیم تا با تولید محصولی ایرانی ،با کیفیت جهانی و با برند بین المللی ایراک تولید کنیم.

  ایراک کیست؟

  ایراک یک شرکت تولیدی صنعتی در حوزه تولید آلومینیوم است. ایراک یک شرکت خصوصی است که در قلب آلومینیوم و پایتخت صنعت ایران واقع شده است. دفتر مرکزی و مجموعه کارخانجات آلومینیوم ایراک در استان مرکزی و شهر اراک واقع شده است.

  چشم انداز ایراک

  تبدیل شدن به شریک تجاری منتخب سازمان‌ها و واحد های تولیدی صنعتی در کشور و گسترش حضور در بازارهای داخلی و بازارهای بین المللی، افزایش تنوع وکیفیت محصولات و خدمات و ارتباط موثرتر با صنایع و بخش های نیازمند محصولات ایراک

  ماموریت ایراک

  انقلاب چهارم صنعتی فضای صنعت و فناوری را بیش از گذشته بهم نزدیک و در هم تنیده است. ماموریت ما در ایراک همسوئی بیشتر با این تحولات و رسیدن به جایگاهی است که سه بخش صنعت، فناوری و بازار را در راستای برطرف نمودن نیاز مشتریان یکپارچه و همسو کنیم.

  حفظ محیط زیست

  ایراک خود را متعهد و ملزم به حفظ محیط زیست میداند. ما کلیه فرآیندها از تولید مواد خام تا محصول نهایی را بر اصل تولید سبز و دوست دار محیط زیست بنا نهادیم.

  نحوه ثبت سفارش و خرید

  ثبت سفارش و درخواست خرید به دو روش ممکن است

    ثبت سفارش الکترونیک

  تمامی مشتریان ایراک می توانند از طریق سامانه ثبت درخواست خرید اطلاعات مربوط به نوع محصول و ویژگی های فنی را ارسال نمایند. کارشناسان ایراک پس از بررسی موارد فنی  در اسرع وقت نسب به ارزیابی و ارائه پیشنهادات فنی اقدام خواهند نمود.

    تماس با واحد بازرگانی و فروش

  تمامی مشتریان ایراک می توانند از طریق ارتباط تلفنی با مرکز تماس ایراک به شماره 32219150-086 نسبت به دریافت مشاوره های فنی و ثبت درخواست خرید اقدام نمایند.


  شیوه بررسی درخواست خرید

  پس از ثبت درخواست خرید به هریک از شیوه های رسمی اعلام شده، ابتدا در واحد بازرگانی ارزیابی اولیه و بررسی اطلاعات مشتری و نوع درخواست انجام می شود.


  ارزیابی فنی و ارائه قیمت

  نتیجه بررسی های کارشناسی واحد فنی و مهندسی در مدت زمان مشخصی به بخش بازرگانی و فروش اعلام و نسبت به محاسبه بهای تمام شده اقدام می شود.


  اطمینان از کیفیت و بهای تمام شده محصول

  مبنای محاسبه بهای تمام شده بر اساس ویژگی های فنی درخواست شده از سوی مشتری می باشد. به صورتیکه یک محصول مشخص می تواند بر حسب تقاضای مشتری دارای کیفیت های مختلف باشد و از این رو دارای قیمت تمام شده مختلفی نیز باشد.

  مبنای ارائه قیمت از سوی ایراک بر اساس حداقل قیمت تمام شده می باشد. مشتریان ایراک می توانند این اطمینان خاطر را داشته باشند که اصالت محصول تولیدی و قیمت پیشنهادی توسط ایراک تضمین شده است.


  اطلاع رسانی

  کلیه مراحل از ثبت سفارش تا تولید و تحویل محصول نهایی به صورت اتوماتیک و از طریق روش های مشخص شده به اطلاع مشتریان میرسد. در هر لحظه مشتری از وضعیت جاری سفارش خود اطلاع خواهد داشت.


  حریم خصوصی

  برای ارائه برخی خدمات اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های ایراک قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند یا از طریق تماس با ایراک ارئه می کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری  می باشد که تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.


  نحوه ورود به وندورلیست تامین کنندگان

  ایراک جهت تامین نیازهای سازمانی خود در زمینه های مختلف از بین شرکت های مطرح و معتبر و بر اساس شیوه های اعتبار سنجی مجموعه های دارای صلاحیت را انتخاب می کند. به همین منظور لازم است متقاضیان عضویت در وندورلیست تامین کنندگان ابتدا نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نموده تا پس از آن کارشناسان بخش تامین منابع نسبت به ارزیابی های اولیه و شروع همکاری اقدام نمایند.


  نحوه ثبت نام در وندورلیست تامین کنندگان ایراک

  شرکت های متقاضی عضویت در وندورلیست تامین کنندگان ایراک می توانند از طریق سامانه تامین کنندگان نسبت به ارائه درخواست عضویت اقدام نمایند.

  آشنایی با محصولات ایراک

  ما در ایراک طیف وسیعی از مقاطع و پروفیل های آلومینیومی را با آلیاژهای مختلف تولید می کنیم. محصولات تولیدی ایراک در صنایع و حوزه های مختلفی کاربرد دارد


  کاربرد محصولات ایراک

   

  محصولات تولیدی ایراک در طیف وسیعی از صنایع کاربرد دارد. ما این توانمندی را داریم که محصولات مورد نیاز شما را برحسب کاربرد اختصاصی سازی کنیم.


  خطوط تولید و فنی ایراک

  خطوط تولید ایراک با استفاده از خطوط کامل تولید و دستگاه های مجهز پرس اکستروژن قابلیت تولید انواع مقاطع سبک تا فوق عریض از گروه آلیاژی 1000 تا 7000 را دارا می باشد. استفاده از سیستم های دبل پولر، استرج و برش علاوه بر افزایش سرعت تولید، باعث بالا بردن کیفیت محصول نهایی می شود.

    واحد ریخت بیلت آلیاژی
    واحد طراحی و ساخت قالب
    واحد پرس اکستروژن
    واحد عملیات حرارتی
    واحد رنگ و پوشش دهی الکترواستاتیک و آنودایز
    واحد برش و بسته بندی
    واحد کنترل کیفی
    واحد آزمایشگاه فنی
  واحد مهندسی ایراک

  واحد فنی و مهندسی ایراک مرکز ایده پردازی های خلاقانه است. در واحد فنی و مهندسی یک طرح، نقشه، یا یک نمونه  را بر اساس نیاز مشتری به یک محصول ایده آل تبدیل می کنیم. در این واحد با استفاده از مجرب ترین مهندسان فنی و بهره مندی از سیستم های بروز نرم افزاری و شبیه سازی امکان طراحی و آنالیزهای فنی پیش تولید را در بالاترین سطح استانداردهای فنی داریم.

  زنجیره تامین پایدار

  در ایراک کل زنجیره تامین از خرید مواد اولیه تا طراحی، تولید و توسعه محصول نهایی، انبارداری، لجستیک و تحویل محصول نهایی به مشتری را به دقت کنترل می کنیم.زنجیره تامین پایدار به مشتریان این اطمینان خاطر را می دهد که محصول نهایی از مواد اولیه تا محصول تولید شده ای نهایی از استانداردهای لازم برخوردار است.

  انجام کلیه مراحل از ایده تا محصول

  با کمک کارشناسان ایراک این توانمندی را داریم که از زمان ایده پردازی وطراحی محصول تاتولید نهایی درکنار شما باشیم. ما می توانیم نقاط ضعف و قوت و همچنین عوامل موثر برتولید محصول مورد نیاز شما را آنالیز کنیم. ازیک نقشه بر روی یک صفحه کاغذ شروع می کنیم و در نهایت محصولی با مشخصات مورد نیاز شما تولید خواهیم کرد.
  تولید مواد اولیه تا محصول نهایی

  یکی از نقاط قوت مجموعه ایراک تولید مواد اولیه مورد نیاز(بیلت) توسط خود مجموعه است. مواد اولیه مورد نیاز جهت تولید پروفیل و مقاطع آلومینیومی در خود مجموعه ایراک تولید می شود. از این رو علاوه بر نظارت دقیق بر کیفیت مواد خام، متریال مورد نیاز بر اساس نوع درخواست مشتری همواره در دسترس خواهد بود.

  مدیریت قیمت تمام شده

  علاوه بر کیفیت که در رتبه اول اهمیت قرار دارد، قیمت تمام شده نیز از عوامل موثر بر تولید است. ما با اختصاصی سازی و مدیریت دقیق فرآیند ها و ارائه مشاوره های تخصصی به شما در کنترل و مدیریت قیمت تمام شده نهایی کمک می کنیم تا محصولی با کیفیت و قیمت مناسب با ویژگی های خاصی که مدنظر دارید تحویل بگیرید.