iran فارسی
english English
ورود به حساب کاربری

برش تخصصی پروفیل آلومینیوم

ظریف‌بر و برشکاری انواع پروفیل‌های آلومینیومی

برشکاری پروفیل آلومینیوم

برشکاری پروفیل‌های آلومینیومی

ایراک برای تکمیل مراحل ساخت پروفیل‌های اختصاصی، امکان برش بر اساس سایز بندی‌های متنوع را ارائه می‌کند. خدمات برشکاری آلومینیوم باعث می‌شود تا صنایع انتخاب‌های بیشتری برای سایزبندی در طول‌های چندگانه داشته باشند. برش پروفیل‌های آلومینیومی باید با دقت و ظرافت بالایی انجام شود تا قطعات برش خورده دارای کیفیت مطلوب و استانداردی باشند. ظرافت برش پروفیل‌های آلومینیومی، تأثیر مستقیمی بر کیفیت قطعات برش خورده دارد. لبه های برش خورده باید صاف و بدون پلیسه باشند تا از ایجاد آسیب به قطعات دیگر در حین مونتاژ جلوگیری شود.

دقت در تلرانس ابعادی نیز از دیگر عوامل مهم در برش پروفیل های آلومینیومی است. قطعات برش خورده باید دارای ابعاد دقیق و مطابق با نقشه های فنی باشند تا عملکرد صحیح تجهیزات ساخته شده از آنها تضمین شود. حصول اطمینان از اینکه پروفیل‌های آلومینیومی به طور مداوم بر روی تلورانس‌ ابعادی دقیق برش داده می شوند بسیار مهم و موثر است. نوع آلیاژ آلومینیومی، ضخامت پروفیل و سطح مقطع پروفیل نیز از عوامل موثر بر کیفیت برشکاری پروفیل‌‌های آلومینیومی است.

ما از دو روش برش پروفیل آلومینیوم با لیزر و برش دستی استفاده می‌کنیم که انتخاب هر روش بستگی به نوع مشخصات فنی پروفیل و درخواست مشتری دارد.