iran فارسی
english English
ورود به حساب کاربری

کارخانجات آلومینیوم ایراک

این آغاز داستان ایراک است...

خلق ایده های خاص ...

کارخانجات تولید آلومینیوم ایراک افتخار دارد تا بعنوان یکی از تولیدکنندگان ملی در حوزه صنعت آلومینیوم ایران، توانسته است بخشی از نیاز صنایع زیر ساختی در کشور به محصولات و مقاطع آلومینیومی را تولید و با بومی سازی بسیاری از محصولات در این کارخانه ،نیاز به واردات آنها را برطرف سازد.ایراک ارزش آفرینی برای مشتریان را سرلوحه فعالیت های خود قرارداده و با اتکا بر این اصل همواره در تلاش است تا با نیازسنجی در حوزه های مختلف ،پیشرو در ارائه محصولات نوین وبا کیفیت باشد.

توجه به این موضوع باعث شده است تا مجموعه ایراک تبدیل به یک صنعت پیشرو و دانش محور شود.ما تلاش می کنیم تا با انتقال دانش و تجربیات ارزشمند به دیگر صنایع،شرکای سازمانی،مشتریان و مخاطبین ایراک ،زمینه ساز اعتلای صنعت کشور باشیم.

ما در ایراک با استفاده ازکادری مجرب ومتخصص وهمچنین ماشین آلات وخطوط تولید پیشرفته، ساخت انبوهی ازمحصولات ومقاطع آلومینیومی را با استانداردهای روز دنیا انجام میدهیم.حضور گسترده محصولات ایراک در بازارهای بین المللی وصادرات به کشورهای منطقه افتخاری است که به واسطه کیفیت ونوآوری درمحصولات تولیدی ایراک بدست آورده ایم.

توانمندی‌های فنی

استفاده از ماشین آلات و خطوط تولید پیشرفته و مدرن لازمه تولید یک محصول با کیفیت و در سطح استاندارد جهانی است. کارشناسان مجرب ایراک با استفاده از خطوط کامل تولید از مرحله تولید مواد اولیه(بیلت) و آلیاژ سازی تا طراحی قالب، تولید اکسترود، انواع پوشش رنگ، کنترل کیفی، بسته بندی و لجستیک را مدیریت می کنند.

تولید ملی و نوآوری در کیفیت، هنر دست متخصصان و صنعتگران متعهد ایراک است

چشم‌انداز ایراک

توسعه صنعت آلومینیوم بر پایه دانش و استفاده از ابزارهای نوین چشم اندازی در دسترس است. ما در تلاش دائمی برای همسو کردن صنعت بعنوان موتور محرک رشد و توسعه جامعه با دانش‌های نوین در توسعه محصولات و بروز رسانی شیوه های طراحی و تولید هستیم.

‍‌‎‏

ماموریت ایراک

ماموریت ایراک به حداکثر رساندن استفاده و افزایش کاربرد مقاطع آلومینیومی در تمامی صنایع بعنوان محصولی قابل بازیافت و دوستدار محیط زیست است. ما باور داریم که آلومینیوم فلز آینده است و توسعه صنایع در حوزه های مختلف به محصولات آلومینیومی وابسته است.

‍‌‎