iran فارسی
english English
ورود به حساب کاربری

سرویس‌های آنلاین ایراک

یکی از عمده ترین مسئولیت های اجتماعی که برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است، آگاه سازی و اطلاع رسانی به جامعه صنعت است.

İran Boru ve Profil Üretimcisi

معرفی سرویس‌های آنلاین ایراک

باور داریم که با افزایش سطح دانش و دسترسی به اطلاعات تخصصی، صنایع می توان روند رشد خود را تسهیل کنند و از مخاطرات مسیر توسعه پیشگیری کنند. ما با این نگرش در ایراک اقدام به راه اندازی پلتفرم های مختلف اطلاع رسانی و حمایتی نمودیم.

مخاطبان هر یک از این سرویس ها بخش های مختلفی از صنعت را شامل می شود. از یک جوان در شروع مسیر کارآفرینی تا یک شرکت بزرگ و توسعه یافته می تواند از این امکانات بهره مند شود.

آلومینیوم پلاس

پلتفرم هوشمند تحلیل بازار آلومینیوم ایران و جهان

یکی ازعمده ترین نگرانی های تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی، دسترسی فوری، دقیق، شفاف و بی واسطه به اطلاعات مهم و کاربردی است تا به پشتوانه آن بتوانند علاوه بر اتخاذ تصمیمات استراتژیک، نیاز های واحدهای تولیدی خود را نیز بر طرف سازند.
آلومینیوم پلاس یک پلتفرم آنلاین و هوشمند است که پاسخگوی این نیاز مهم است.

آلومینیوم پلاس

Eirak Alüminyum | İRAN'da Alüminyum Profil Üreticisi

اتاق خبر ایراک

اخبار و رویدادهای اختصاصی صنعت آلومینیوم ایران و جهان

اتاق خبر ایراک پایگاه خبری و اطلاع رسانی تخصصی صنعت آلومینیوم ایران و جهان است. موضوعات خبری و تحلیلی در حوزه صنعت آلومینیوم، آخرین یافته ها و تحقیقات علمی، گزارشات و رویدادهای تخصصی این صنعت در سطح جهان را به لحظه رصد کنید و از تحولات موثر بر صنعت و بازار آلومینیوم در سطح کشور و عرصه بین الملل مطلع باشید.

اتاق خبر ایراک

آکادمی کارآفرینی

با اطمینان در مسیر پرتلاطم کارآفرینی قدم بردارید

طولانی ترین سفرها با اولین گام ها شروع می شود. مسیر کارآفرینی علاوه بر کسب تجربه به دانش و کسب آگاهی هم نیاز دارد.

اگر شما هم مسیر بر تلاطم کارآفرینی را برای یک ماجراجویی تا رسیدن به موفقیت انتخاب نمودید، آکادمی مجاز کارآفرینی ایراک همراه شماست.

شتاب دهنده کسب و کار ایراک


شتاب دهنده کسب و کار ایراک

حامی استارتاپ های حوزه صنعت

ما از طریق مکانیزم شتاب دهنده کسب و کار ایراک از استارتاپ های حوزه صنعت پشتیبانی می کنیم. ایراک از طریق پذیرش، جذب، آموزش، سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا در حوزه صنعت سعی دارد تا در مسیر توسعه صنعتی کشور سهیم باشد. ما علاقه مند هستیم تا با استفاده از شتاب دهنده ایراک، کسب و کارهای جدید، خلاقانه و متکی به فن آوری را در حوزه صنعت ایجاد و توسعه دهیم.

شتاب دهنده کسب و کار ایراک