iran فارسی
english English
ورود به حساب کاربری

مهندسی مواد و ریخت بیلت‌های آلومینیوم آلیاژی

راهکارهای اختصاصی ایراک در متالورژی و آلیاژسازی بیلت‌های آلومینیومی

پروفیل‌های آلومینیومی پایدار با مواد اولیه مهندسی شده

توانایی، دانش و تجربه ایراک در مهندسی مواد و تولید مواد اولیه مورد نیاز در صنعت اکسترود آلومینیوم(بیلت) به کسب و کار شما ارزش افزوده مضاعفی خواهد داد.
ما مواد اولیه آلومینیومی را با آلیاژهای مختلف تولید می‌کنیم. این به این معناست که شما به پروفیل‌های آلومینیومی با پایداری بیشتری دسترسی دارید زیرا محدودیتی در انتخاب بیلت‌های آلومینیوم آلیاژی ندارید.
تحقیقات مواد و فرآیندهای فنی ایراک و همچنین تجربه ما در توسعه برنامه کاربردی باعث شده است که زنجیره‌ای مطمئن و پایدار از مواد اولیه تا محصول نهایی را به صورت یکپارچه ایجاد و مدیریت کنیم.دانش مهندسی مواد این امکان را برای ما فراهم آورده تا با ترکیب آلیاژهای مختلف در کنار آلومینیوم به پروفیل‌هایی سبک‌تر، مقاوم تر و با طراحی مدرن‌تر دست پیدا کنیم.

بیلت آلومینیوم

تنوع در آلیاژهای تخصصی آلومینیوم

بزرگترین و عمده‌ترین  مزیت آلومینیوم انعطاف در طراحی است. این برتری به واسطه تنوع در مواد اولیه و آلیاژهای آلومینیوم حاصل شده است.
از یک قطعه فوق مستحکم تا یک قطعه بسیار ظریف آلومینیومی با مهندسی مواد و دستیابی به آلیاژهای متنوع و کاربردی آلومینیومی طراحی و تولید می‌شوند.
ماشین‌آلات و خطوط تولید پیشرفته ذوب و ریخت بیلت‌های آلیاژی، دستیابی به مواد اولیه کاملا همگن و استاندارد فراهم نموده و این امکان را به شما می‌دهد که بدون محدودیت به آلیاژ مورد نیاز دسترسی داشته باشید.
ایراک با ارائه راهکارهای اختصاصی در مهندسی مواد، دستیابی به طیف وسیع و متنوعی از آلیاژهای آلومینیوم را ممکن نموده و دستیابی به پروفیل‌های آلومینیومی با انواع آلیاژهای مورد نیاز را در دسترس شما قرار داده است.