iran فارسی
english English
ورود به حساب کاربری

تولید موثر

پوشش رنگ دکورال

در روش رنگ آمیزی دکورال ابتدا سطح پروفیل با لایه ای از آستر مخصوص پودری رنگ دکورال آلومینیوم که به عنوان لایه اول و پوشش سطح فلزی محسوب می‌شود پوشیده می گردد و پس از پخت این رنگ در کوره الکترواستاتیک، سطح فلز آماده دکور کردن است. خواص ویژه این نوع رنگ، سبب افزایش کیفیت عملیات دکورال می‌گردد. طرح های…

اشتراک گذاری در

در روش رنگ آمیزی دکورال ابتدا سطح پروفیل با لایه ای از آستر مخصوص پودری رنگ دکورال آلومینیوم که به عنوان لایه اول و پوشش سطح فلزی محسوب می‌شود پوشیده می گردد و پس از پخت این رنگ در کوره الکترواستاتیک، سطح فلز آماده دکور کردن است. خواص ویژه این نوع رنگ، سبب افزایش کیفیت عملیات دکورال می‌گردد. طرح های دکورال بصورت فیلم های پلیمری با تنوع بسیار زیاد و کیفیت های متنوع در دسترس می باشد.

مرحله بعد استفاده از فیلم های دکورال می باشد. این لایه پلیمری توسط دستگاه مخصوص رنگ آمیزی دکورال در گروه های ۶ تا ۱۲ تایی بر روی شاخه های پروفیل کشیده می شود. سپس درون کوره مخصوص فیلم پلیمری پخته شده و بر روی پروفیل تثبیت می گردد. لایه دکورال پروفیل را درمقابل شرایط جوی مانندرطوبت و خراشیدگی حفاظت کرده و تادمای ۲۶۰ تا ۳۱۵ درجه سانتی‌گرادخاصیت خود راحفظ می‌کنند.

تنوع طرح‌های دکورال هزاران انتخاب را پیش روی مصرف کننده قرار می‌دهد.