کمپین ساخت ایران

حمایت از کارآفرینان و محصولات با کیفیت ایرانی
ساخت ایران


قهرمانان عرصه تولید و صنعت


در گوشه و کنار کشور پهناور ما افراد گمنام زیادی هستند که از دهها سال قبل و نسل های گذشته تا به امروز، باهمتی بلند در حال تلاش و کارآفرینی بوده و هستند.افرادی که شاید برای عموم مردم کمتر شناخته شده باشند. ما در تلاشیم تا داستان تلاش و موفقیت های این افراد را برای همه بازگو کنیم.

داستان موفقیت ها،شکست ها و تلاش های این قهرمانان برای همه آموزنده و شنیدنی خواهد بود. افراد زیادی هستند که با الگو قرار دادن این کارآفرینان موفق می توانند آینده زندگی و مسیر شغلی خود را متحول سازند

کارآفرینان ایرانی سرمایه اقتصادی و معنوی کشورمان هستند و قدردانی و اجرنهادن به تلاش های آن جز با استفاده از محصولات باکیفیت ساخت ایران مقدور نخواهد بود.تلاشگرانی که انبوهی از مشکلات را به جان میخرند تا چرخ تولید را همچنان در حال حرکت نگاه دارند و اجازه نمی دهند تا کارگران و بازوهای تولید از پا بیافتند.


23 دی 1400
چگونه از تولید داخلی حمایت کنیم؟

چگونه از تولید داخلی حمایت کنیم؟

دوره‌هایی بوده است که مُهری به نام مُهر عدم ساخت وجود داشته، به این معنی که فقط واردات کالاهایی مجاز بوده که “امکان” تولید آن‌ها در داخل وجود نداشته است. تامین انرژی و آب ارزان، عرضه تسهیلات بانکی با نرخ سود واقعی منفی، فراهم آوردن بازار داخلی تضمین شده بدون رقیب خارجی، از جمله شرایطی بوده که طی چند دهه، تلاش سیاست‌گذار معطوف به تحقق آن بوده است.
23 دی 1400
۱۰ گام برای حمایت از کار و سرمایه ایرانی

۱۰ گام برای حمایت از کار و سرمایه ایرانی

 آیا حمایت از تولید ملی به این معنی است که تولید ملی ما به حدی برسد که بتواند با بهترین تولیدات […]
23 دی 1400
چگونه از تولیدکنندگان کشورمان حمایت کنیم

چگونه از تولیدکنندگان کشورمان حمایت کنیم

ریسک پایین به همراه سودآوری بالا در فعالیت‌های غیر مولد به گسترش سوداگری در اقتصاد ایران دامن زده و باعث گردیده انگیزه‌ی تولید و سرمایه‌گذاری مولد کاهش یابد و به جای آن، سوداگری و دلال بازی رواج یابد که خود دارای پیامد‌ها و عوارض منفی متعددی است که هر از گاهی با تورم شتابنده‌ی برخی بازار‌ها نظیر مسکن، ارز و طلا بروز پیدا می­کند.

شما هم میتوانید یک کارآفرین موفق و یک قهرمان تولید باشید

ایده هایی برای کارآفرینی و موفقیت شما