iran فارسی
english English
ورود به حساب کاربری
بیلت 6063-7 آلومینیوم ایران(ایرالکو) 1,301,872
شمش آلیاژ ADC12 فناوران آلومینیوم ایده آل آمیژه 960,000
شمش آلیاژ AS9U3 صنایع نگین آلومینیوم گلپایگان 995,000
بیلت 6063-7 آلومینیوم ایران(ایرالکو) 1,240,613
شمش آلیاژ AS9U3 صنایع نگین آلومینیوم گلپایگان 990,000
بیلت 6063-7 آلومینیوم ایران(ایرالکو) 1,192,395
صنعت آلومینیوم ایران
پروژه تولید آلومینیوم هند در ایران متوقف شد

پروژه تولید آلومینیوم هند در ایران متوقف شد   شرکت ملی آلومینیوم هند (نالکو) همه پروژه‌های خارجی خود از جمله پروژه‌ای که در ایران داشت را به منظور تمرکز بر توسعه ظرفیت داخلی، متوقف کرده است.   به گزارش اتاق خبر ایراک به نقل ازایسنا، این شرکت سال گذشته با ایمیدرو (سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران)…

اشتراک گذاری در

 

شرکت ملی آلومینیوم هند (نالکو) همه پروژه‌های خارجی خود از جمله پروژه‌ای که در ایران داشت را به منظور تمرکز بر توسعه ظرفیت داخلی، متوقف کرده است.

 

به گزارش اتاق خبر ایراک به نقل ازایسنا، این شرکت سال گذشته با ایمیدرو (سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران) توافقی را برای بررسی امکان ساخت یک کارخانه آلومینیوم امضا کرده بود.

اما تاپان کومار چاند، رییس هیات مدیره شرکت ملی آلومینیوم هند به رویترز گفت: پیشنهاد ایران زمانی جذاب است که قیمت‌های گاز جذاب باشد اما در این حوزه، علامتی مشاهده نشده است.

دولت هند اواخر سال گذشته با تاکید بر ضرورت خودکفایی در تولید آلومینیوم، از شرکت ملی آلومینیوم هند خواست در پروژه‌های توسعه جهانی خود از جمله پروژه ایران بازبینی کند.

شرکت ملی آلومینیوم هند به دنبال احداث یک کارخانه آلومینیوم به ظرفیت ۵۰۰ هزار تن در سال و یک نیروگاه در خاورمیانه بود.

براساس گزارش رویترز، سومین تولیدکننده بزرگ آلومینیوم هند قصد دارد تولید سالانه‌اش را به میزان ۱۴ درصد در سال مالی ۲۰۱۸-۲۰۱۷ افزایش دهد و به ۴۴۰ هزار تن برساند و همچنین رشد ۲۰ درصدی صادرات به ۱۲۰ هزار تن را هدف‌گذاری کرده است.

منبع:ایسنا

نظرات: (0 نظر ثبت شده)

آلومینیوم پلاس

آلومینیوم پلاس یک پلتفرم آنلاین و هوشمند برای تحلیل بازار آلومینیوم ایران و جهان است که پاسخگوی نگرانی‌های تولید کنندگان و فعالان اقتصادی، دسترسی فوری، دقیق، شفاف و بی‌واسطه به اطلاعات مهم و کاربردی است.