iran فارسی
english English
ورود به حساب کاربری
شمش آلیاژ ADC12 آلیاژ و ریخته گری فن آوری ذوب گلپایگان 1,110,000
بیلت 6063-7 آلومینیوم ایران(ایرالکو) 1,383,435
شمش آلیاژ ADC12 فناوران آلومینیوم ایده آل آمیژه 960,000
بیلت 6063-7 آلومینیوم ایران(ایرالکو) 1,301,872
شمش آلیاژ AS9U3 صنایع نگین آلومینیوم گلپایگان 995,000
شمش آلیاژ AS9U3 صنایع نگین آلومینیوم گلپایگان 990,000
بورس
چرا فایرا در بورس معامله نشد

به گزارش اتاق خبر ایراک به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات امروز قرار بود ۱۵ درصد از سهام شرکت آلومینیوم‌ ایران‌ از سوی سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران عرضه شود اما این عرضه انجام نشد. براساس این گزارش، در حالی سهامداران “فایرا” بعد از رشد ۶۲ درصدی قیمت سهام از ۲۴ مرداد تا دیروز ، منتظر…

اشتراک گذاری در
علت عدم معامله بلوک ۱۵ درصدی فایرا اعلام شد

به گزارش اتاق خبر ایراک به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات امروز قرار بود ۱۵ درصد از سهام شرکت آلومینیوم‌ ایران‌ از سوی سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران عرضه شود اما این عرضه انجام نشد.

براساس این گزارش، در حالی سهامداران “فایرا” بعد از رشد ۶۲ درصدی قیمت سهام از ۲۴ مرداد تا دیروز ، منتظر این معامله بودند که بروز شایعاتی مبنی بر عدم تایید صلاحیت خریداران، منجر به تشکیل صف فروش امروز شد اما در ادامه این صف جمع و در آخر وقت تبدیل به صف خرید ۱۸٫۶ میلیون سهمی شد.

در این رابطه علی صحرایی معاون بازار شرکت بورس تهران به بورس پرس گفت: طبق ضوابط معاملات عمده و بر اساس مدارک ارسالی ، خریداران این بلوک احراز صلاحیت نشدند.

وی در برابر این سئوال که علت این عدم تایید صلاحیت چه بود و خریداران شامل چند شرکت یا فرد بودند ، گفت: طبق مقررات، بورس در مرحله رسیدگی، نمی تواند موارد این چینی را افشا کند.

صحرایی در پاسخ به این پرسش که با این اوصاف آیا بلوک ۱۵ درصدی “فایرا” مربوط به شرکت آلومینیوم سازی ایران-ایرالکو در روزهای آینده امکان عرضه خواهد داشت یا خیر؟ گفت: این موضوع به تصمیم سهامداره عمده (سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران ) بستگی دارد.

براساس این گزارش، بلوک فوق شامل ۷۸ میلیون سهم بود که قرار بود امروز به قیمت پایه هر سهم ۸۶۱ ریال به صورت یکجا در بازار دوم معاملات بورس تهران عرضه شود

آخرین وضعیت شرکت آلومینیوم سازی ایران در بورس

فایرا
فایرا

نظرات: (0 نظر ثبت شده)

آلومینیوم پلاس

آلومینیوم پلاس یک پلتفرم آنلاین و هوشمند برای تحلیل بازار آلومینیوم ایران و جهان است که پاسخگوی نگرانی‌های تولید کنندگان و فعالان اقتصادی، دسترسی فوری، دقیق، شفاف و بی‌واسطه به اطلاعات مهم و کاربردی است.