iran فارسی
english English
ورود به حساب کاربری

پروفیل های آلومینیومی استاندارد و کاربردی

تولیدکننده متنوع‌ترین پروفیل‌های آلومینیوم استاندارد و کاربردی

ایراک تولیدکننده انواع پروفیل‌های آلومینیومی استاندارد و کاربردی

طراحی و تولید انواع پروفیل های آلومینیومی استاندارد و کاربردی مانند پروفیل قوطی، پروفیل لوله و میلگرد، پروفیل های سپری و ناودانی، پروفیل های Z, T ,H با انواع مقاطع آلومینیومی هندسی با قابلیت اختصاصی سازی مطابق با نیاز شما. بعلت ساختار هندسی، این پروفیل از مقاومت خوبی برای تحمل بار و فشار برخوردار است و عمدتا در ترکیب با سایر مقاطع جهت تحمل بار یا اتصال دو بخش مجزا و تشکیل یک سطح یکپارچه استفاده می شود.

مقاطع استاندارد آلومینیومی

تخصص ایراک در تولید پروفیل‌های اختصاصی شده با کاربردهای فنی متنوع است. پروفیل های ما مطابق با نیازهای خاص مشتریانمان طراحی و تولید می شوند، زیرا یک محصول واحد نیاز به یک یا چند مجموع پروفیل متناسب با طرح شما را دارد. اما برخی از پروژه ها فقط شامل پروفیل‌های آلومینیومی هندسی رایج هستند.

 یکی از ویژگی‌های فنی ممتاز در تولید پروفیل‌های استاندارد، استفاده از آلیاژهای مختلف آلومینیوم است. متداول‌ترین آلیاژهایی که در تولید پروفیل‌های آلومینیومی استفاده می شود آلیاژی هایی مانند 6061، 6063، 2024 و 7075 هستند، اما با این حال از طیف وسیعی از سایر آلیاژهای آلومینیوم از سری های 1000، 2000، 3000، 5000، 6000 و 7000 استفاده می شود.

بهینه سازی و اختصاصی سازی مطابق با کاربرد محصول

پروفیل‌های آلومینیومی استاندارد و کاربردی

تولیدکننده انواع پروفیل های آلومینیومی استاندارد با قابلیت سفارشی سازی مطابق با نیاز و کاربرد صنایع مختلف.

تولیدکننده مقاطع و پروفیل‌های آلومینیومی استاندارد و کاربردی

بیشتر بدانید

مطالب مرتبط با پروفیل‌های آلومینیومی استاندارد و کاربردی

مشاهده مقالات بیشتر