iran فارسی
english English
ورود به حساب کاربری
بیلت 6063-11 مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب 1,177,171
بیلت 6063-7 آلومینیوم ایران(ایرالکو) 1,177,171
مفتول آلومینیوم9.5 آلومراد 1,135,514
شمش آلیاژ AS9U3 صنایع نگین آلومینیوم گلپایگان 1,045,571
شمش 1000p-99.75 آلومینای ایران 1,013,883
شمش 1000p-99.85 آلومینیوم ایران(ایرالکو) 1,027,687
صنعت آلومینیوم ایران
گام بعدی ایرالکو،افزایش ظرفیت تولید در راستای توسعه

شاید کمتر کسی می‌توانست تصور کند که شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) به این سرعت بتواند خود را تا حدود زیادی از شرایط بحرانی خارج کند و ضمن رسیدن به ثبات نسبی در راستای توسعه نیز گام بردارد، ولی امروز با درایت مدیرعامل شرکت در کنار حمایت اعضای هیات مدیره و مجمع شرکت و تلاش شبانه روزی پرسنل ایرالکو این شرکت…

اشتراک گذاری در
دکتر بهمن اخوان مدیر عامل شرکت ایرالکو

شاید کمتر کسی می‌توانست تصور کند که شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) به این سرعت بتواند خود را تا حدود زیادی از شرایط بحرانی خارج کند و ضمن رسیدن به ثبات نسبی در راستای توسعه نیز گام بردارد، ولی امروز با درایت مدیرعامل شرکت در کنار حمایت اعضای هیات مدیره و مجمع شرکت و تلاش شبانه روزی پرسنل ایرالکو این شرکت در عرصه صنعت سربلند است.

 

به گزارش اتاق خبر ایراک به نقل از ماین نیوز، در چند ماه اخیر اتفاقات بسیار بزرگی در ایرالکو رخ داده است که سبب شده امروز زمینه برای افزایش ظرفیت تولید و رقابت در عرصه بین المللی مهیا شود.

بهمن اخوان مدیرعامل شرکت آلومینیوم ایران در این خصوص اظهار کرد: در حال حاضر ظرفیت تولید آلومینیوم در شرکت ایرالکو سالانه ۲۷۰ هزار تن است که به دنبال آن هستیم که با برنامه‌ریزی دقیق و منسجم با استفاده بهینه از منابع و امکانات بتوانیم ظرفیت تولید خود را تا ۴۰۰ هزار تن در سال افزایش دهیم.
وی ادامه داد: رقابت در عرصه بین‌المللی و کسب بازار بیشتر در منطقه ماحصل افزایش ظرفیت سالانه تولید خواهد بود که به آن دست پیدا خواهیم کرد.
اخوان تصریح کرد: در کنار افزایش ظرفیت سالانه تولید توجه ویژه‌ای نیز به صنایع پایین دستی داریم چرا که معتقدیم تقویت این صنایع در بلندمدت به مثابه تقویت خود ایرالکو خواهد بود.
مدیرعامل ایرالکو خاطرنشان کرد: مدیریت صحیح در عرضه محصول به نوعی که مصرف‌کننده بتواند در حداقل زمان با قیمت مناسب کالای خود را دریافت کند، حذف واسطه‌ها، کسب سهم بیشتر در بازار بین‌الملل و راه‌اندازی زودتر از موعد خط ۴ شرکت نشان دادیم که هیچ چیز دور از دسترس نیست و با تلاش و پشتکار در کنار توکل به خدا می‌توانیم کار های بزرگی را انجام دهیم.

منبع:ماین نیوز

نظرات: (0 نظر ثبت شده)

آلومینیوم پلاس

آلومینیوم پلاس یک پلتفرم آنلاین و هوشمند برای تحلیل بازار آلومینیوم ایران و جهان است که پاسخگوی نگرانی‌های تولید کنندگان و فعالان اقتصادی، دسترسی فوری، دقیق، شفاف و بی‌واسطه به اطلاعات مهم و کاربردی است.