iran فارسی
english English
ورود به حساب کاربری
شمش آلیاژ ADC12 آلیاژ و ریخته گری فن آوری ذوب گلپایگان 1,110,000
بیلت 6063-7 آلومینیوم ایران(ایرالکو) 1,383,435
شمش آلیاژ ADC12 فناوران آلومینیوم ایده آل آمیژه 960,000
بیلت 6063-7 آلومینیوم ایران(ایرالکو) 1,301,872
شمش آلیاژ AS9U3 صنایع نگین آلومینیوم گلپایگان 995,000
شمش آلیاژ AS9U3 صنایع نگین آلومینیوم گلپایگان 990,000
صنعت آلومینیوم ایران
نامه سندیکای صنایع آلومینیوم به شریعتمداری وزیر صمت

سندیکای صنایع آلومینیوم با ارسال نامه ای به آقای شریعتمداری،وزیر محترم صمت، خواستار برگزاری جلسه فوری کارشناسی با ایشان به منظور رفع مشکلات صنعت آلومینیوم شد. متاسفانه در این مدت وزارت صمت با ابلاغ بخشنامه های متعدد و غیر کارشناسی زمینه ساز بروز مشکلات بسیار زیادی برای فعلان صنعت آلومینیوم شده است. علیرغم درخواست های بسیار زیاد ،متاسفانه این وزارت…

اشتراک گذاری در
سندیکای صنایع آلومینیوم با ارسال نامه ای به آقای شریعتمداری،وزیر محترم صمت، خواستار برگزاری جلسه فوری کارشناسی با ایشان به منظور رفع مشکلات صنعت آلومینیوم شد.

متاسفانه در این مدت وزارت صمت با ابلاغ بخشنامه های متعدد و غیر کارشناسی زمینه ساز بروز مشکلات بسیار زیادی برای فعلان صنعت آلومینیوم شده است.

علیرغم درخواست های بسیار زیاد ،متاسفانه این وزارت حاضر به پذیرش نظرات کارشناسی بخش های مربوطه نشد و حتی از پذیرش ملاقات با متخصصان و صاحبنظران این بخش شانه خالی کرد.

تولیدکنندگان حوزه آلومینیوم در شرایط بسیار اسفباری قرار دارند و اکثر کارگاه های تولیدی در معرض تعطیلی و ورشکستگی اند.این در حالی است که فعالان این بخش بارها نسبت به بروز چنین شرایطی هشدار داده بودند که متاسفانه مسئولان نسبت به آن کاملا بی اعتنا بودند.

نامه سندیکای صنایع آلومینیوم به شریعتمداری وزیر صمت
نامه سندیکای صنایع آلومینیوم به شریعتمداری وزیر صمت

تکمیلی:

نامه دوم سندیکای صنایع آلومینیوم ایران به شریعتمداری وزیر صمت

نظرات: (0 نظر ثبت شده)

آلومینیوم پلاس

آلومینیوم پلاس یک پلتفرم آنلاین و هوشمند برای تحلیل بازار آلومینیوم ایران و جهان است که پاسخگوی نگرانی‌های تولید کنندگان و فعالان اقتصادی، دسترسی فوری، دقیق، شفاف و بی‌واسطه به اطلاعات مهم و کاربردی است.