پاسخ به سوالات متداول

1با برند ایراک بیشتر آشنا شوید

کارخانجات تولید آلومینیوم ایراک افتخار دارد تا بعنوان یکی از تولیدکنندگان ملی در حوزه صنعت آلومینیوم ایران، توانسته است بخشی از نیاز صنایع زیر ساختی در کشور به محصولات و مقاطع آلومینیومی را تولید و با بومی سازی بسیاری از محصولات در این کارخانه ،نیاز به واردات آنها را برطرف سازد.

ایراک ارزش آفرینی برای مشتریان را سرلوحه فعالیت های خود قرارداده و با اتکا بر این اصل همواره در تلاش است تا با نیازسنجی در حوزه های مختلف ،پیشرو در ارائه محصولات نوین وبا کیفیت باشد.

2چشم انداز ایراک

تبدیل شدن به شریک تجاری منتخب سازمان‌ها و واحد های تولیدی صنعتی در کشور و گسترش حضور در بازارهای داخلی و بازارهای بین المللی، افزایش تنوع وکیفیت محصولات و خدمات و ارتباط موثرتر با صنایع و بخش های نیازمند محصولات ایراک

3ماموریت ایراک

انقلاب چهارم صنعتی فضای صنعت و فناوری را بیش از گذشته بهم نزدیک و در هم تنیده است. ماموریت ما در ایراک همسوئی بیشتر با این تحولات و رسیدن به جایگاهی است که سه بخش صنعت، فناوری و بازار را در راستای برطرف نمودن نیاز مشتریان یکپارچه و همسو کنیم.

4حفظ محیط زیست

ایراک خود را متعهد و ملزم به حفظ محیط زیست میداند. ما کلیه فرآیندها از تولید مواد خام تا محصول نهایی را بر اصل تولید سبز و دوست دار محیط زیست بنا نهادیم.

5محصولات ایراک

ما در ایراک طیف وسیعی از مقاطع و پروفیل های آلومینیومی را با آلیاژهای مختلف تولید می کنیم. محصولات تولیدی ایراک در صنایع و حوزه های مختلفی کاربرد دارد


6سرویس های آنلاین ایراک

یکی از عمده ترین مسئولیت های اجتماعی که برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است، آگاه سازی و اطلاع رسانی به جامعه صنعت است.ما با این نگرش در ایراک اقدام به راه اندازی پلتفرم های مختلف اطلاع رسانی و حمایتی نمودیم. مخاطبان هر یک از این سرویس ها بخش های مختلفی از صنعت را شامل می شود.

7کاربرد محصولات ایراک

محصولات تولیدی ایراک در بخش ها و حوزه های مختلفی کاربرد دارد. ما این توانمندی را داریم که محصولات مورد نیاز شما را برحسب کاربرد اختصاصی سازی کنیم.

8استاندارد محصولات

کلیه محصولات ایراک با استفاده از مواد اولیه استاندارد و مرغوب تولید می شود.
محصولات ایراک با رعایت کلیه استانداردها و الزامات ملی تولید می شود.
ایراک دارای استاندارد مدیریت کیفیتISO 9001:2015 از TUV انگلستان می باشد و کیفیت جهانی محصولات ایراک را تضمین می کند.
علاوه بر این،واحد کنترل کیفی به صورت مستقل کلیه مراحل از ورود مواد خام تا خروج محصول نهایی را به طور دقیق بررسی و کنترل می کند تا محصول نهایی از سطح استاندارد لازم برخوردار باشد.

9اطمینان از کیفیت و بهای تمام شده محصول

مبنای محاسبه بهای تمام شده بر اساس ویژگی های فنی درخواست شده از سوی مشتری می باشد. به صورتیکه یک محصول مشخص می تواند بر حسب تقاضای مشتری دارای کیفیت های مختلف باشد و از این رو دارای قیمت تمام شده مختلفی نیز باشد.

مبنای ارائه قیمت از سوی ایراک بر اساس حداقل قیمت تمام شده می باشد. مشتریان ایراک می توانند این اطمینان خاطر را داشته باشند که اصالت محصول تولیدی و قیمت پیشنهادی توسط ایراک تضمین شده است.


10شرایط و قوانین استفاده از محصولات و سرویس های ایراک

ایراک به منظور جلوگیری از بروز هرگونه سوء برداشت و یا اختلاف احتمالی، قوانین و مقرات ذیل را برای استفاده از محصولات و خدمات خود در نظر گرفته است.

11حریم خصوصی

ایراک نسبت به رعایت و حفظ حریم خصوصی کاربران و مشتریان خود متعهد بوده و حفظ آن را وظیفه خود میداند.

12راه های تماس با ایراک

به شیوه و سبک خودتان با ما در تماس باشید و از هر روشی که مایل هستید با ما در ارتباط باشید.

13مرکز پاسخگویی و ارتباط با مشتریان ایراک

با هدف پاسخگویی سریعتر به درخواست های مشتریان و معرفی محصولات و خدمات ایراک و همچنین ارتباط موثر و پایدار با شما، مرکز ارتباط با مشتریان ایراک در خدمت شماست.